Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Emrat i Dynamic Breath z nowym muzycznym projektem

Rusza nowy muzyczno-internetowy projekt firmowany przez duet Dynamic Breath oraz rapera Emrata. Młodzi artyści ze Słubic szykują nową płytę i chcą promować swoją muzykę w internecie. Przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem portalu Słubice24.

emrat plyty
Emrat i Dynamic Breath szykują nową płytę

- Jeśli lubisz naszą muzę i chcesz być na bieżąco, to jesteś w odpowiednim miejscu. Nic Cię nie ominie – tak witają swoich fanów na nowej grupie, które powstała na portalu Facebook.

Do członkostwa w niej zachęcają wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę i chcą na bieżąco śledzić ich artystyczne dokonania. Zapowiadają rozmaite akcje promocyjne, klipy wideo, ciekawe dyskusje i oczywiście dużo przygotowanych przez siebie dźwięków. Szczegóły poniżej w powitalnym filmie.Zwieńczeniem działań grupy będzie nowa płyta wydana wspólnymi siłami przez Emrata, czyli Mariusza Ratajczaka oraz duet producencki Dynamic Breath, który tworzą Rafał "Expe" Ratajczak (młodszy brat Emrata) oraz Tomasz "Hugiz" Moskalski. Cała trojka to znane postacie na słubickiej i ogólnopolskiej scenie hip-hopowej. Mają już na swoim koncie kilka ciepło przyjętych przez publikę albumów – wydanych solo lub przez zespoły, których byli członkami.

Nasza redakcja niejednokrotnie miała przyjemność patronować ich przedsięwzięciom. Podobnie będzie i tym razem. Z niecierpliwością czekamy już na nową płytę, która będzie dostępna na fizycznym nośniku, w limitowanej liczbie egzemplarzy. A fanów zapraszamy oczywiście na nowo utworzoną grupę. Link poniżej.

Team Emrat & Dynamic Breath
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama