Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Warsztaty fotograficzne z Pawłem Janczarukiem

Galeria OKNO zaprasza na warsztaty, które poprowadzi uznany fotograf Paweł Janczaruk. Pokaże, jak samemu zrobić fototapetę i przygotować odpowiednie zdjęcie do wydruku w dużym formacie. Macie ścianę, którą chcecie odmienić? Już można się zgłaszać.

pawel fotograf

Fototapety stają się znowu modne. Ale nie są to, jak kilkanaście lat temu, zdjęcia dalekich mórz i plaż, a coraz częściej swojskie, urocze fotografie. Ściany mogą ozdobić też portrety – najlepiej własnoręcznie wykonane. Ale przygotowanie fototapety nie jest takie trudne, jakby mogło się wydawać.

Na warsztaty fotograficzne, podczas których będzie można nauczyć się przygotowania wydruku wielkoformatowego zaprasza Galeria OKNO, mieszcząca się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Ich tytuł to: "Jak zrobić fototapetę lub obrus z własną fotografią, czyli od zdjęcia do wydruku wielkoformatowego". Poprowadzi je Paweł Janczaruk, fotograf mieszkający w Zielonej Górze, który w swoim dorobku ma m.in. 340 wystaw zbiorowych, 32 indywidualnych oraz 75 nagród.

Przekona przybyłych, że nie potrzeba mnóstwa drogich lamp studyjnych, żeby móc robić ciekawe zdjęcia portretowe. Wystarczy naturalne światło, ewentualnie jedna lampa i blenda fotograficzna. Oraz oczywiście odpowiednie spojrzenie i kontakt z modelem.

Warsztaty składać się będą z dwóch części. Pierwszą z nich będzie fotografowaniem modelki aparatem sterowanym przez komputer. A w czasie drugiej wykonane portrety zostaną komputerowo obrobione , czyli krok po kroku przygotowane do wydruku w dużym rozmiarze lub np. na materiale.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 604 588 465.

Termin: 18.01.2018, godz. 17.30. Miejsce: Galeria OKNO, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama