Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Co trafi na licytację dla WOŚP? Fanty napływają

Szykujemy się! 14 stycznia kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab w SMOK-u już zbiera fanty, zobaczcie, co już trafiło na listę do licytacji. Na pewno w dniu finału będzie dużo dłuższa! A portal Słubice24, jak co roku, będzie finał nie tylko relacjonować, ale i aktywnie wspierać.

WOŚP Słubice
SMOK zbiera fanty na licytację

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku zagra już 26 raz! - W najbliższym finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – zapowiedział już jakiś czas temu Jurek Owsiak.

Szef WOŚP przypomniał, że neonatologia już siedem razy była celem finałowych zbiórek. I przytoczył dane, które mówią, że dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce trafiły 3 844 urządzenia medyczne za łączną kwotę 121 909 333,39 PLN. Na przykład, rodzice najmniejszych pacjentów mogą dziś, w razie potrzeby, liczyć na gotowość do pracy 1160 inkubatorów, 367 stanowisk do resuscytacji noworodków czy 344 kardiomonitorów.

Ta lista powiększy się po tegorocznym finale. Oprócz wolontariuszy z puszkami, którzy przez cały dzień będą chodzili ulicami miast, zachęcając do wrzucenia datków do puszek i „nagradzając” za to czerwonymi serduszkami, odbywać się będą koncerty i licytacje.

W Słubicach, jak co roku, orkiestrowy finał odbędzie się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Na scenie wystąpią młodsi i starsi artyści, a także, co równie ważne, odbędą się licytacje. Niedawno SMOK zachęcał do przekazywana fantów, o czym pisaliśmy. I kilka firm już odpowiedziało na ten apel.

Na razie do licytacji trafiły: 3 karnety do groty solnej i 2 do sauny oraz na kort tenisowy od Hotelu Baranowski, reklama w Gazecie Słubickiej, karnety do kina i profesjonalne nagranie w studiu nagrań od SMOK-a. Tradycyjnie, jak co roku, na rzecz WOŚP przekazaliśmy także miesiąc bezpłatnej reklamy w portalu Słubice24. Ale to na pewno nie koniec – do dnia finału lista będzie rosła z każdym dniem, będą zgłaszać się kolejni chętni do przekazania ciekawych fantów!

Finały mają swój niepowtarzalny klimat, dlatego nas na pewno tam nie zabraknie - będziemy relacjonować, co dzieje się na scenie, jak przebiegają licytacje. Już teraz zapraszamy w imieniu swoim i sztabu!

Listę fantów, które trafią na licytację, można na bieżąco śledzić TUTAJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama