Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Bilety na Dwa Sławy już w sprzedaży!

Co prawda raperzy z Łodzi zawitają do Słubic 3 lutego, ale w Prowincji sprzedaż biletów ruszyła już w piątek. Jeśli Wasi bliscy lubią twórczość tych dwóch artystów, to będzie świetny pomysł na prezent.

dwa slawy_plakat

Po dobrze przyjętym przez publikę koncercie Quebonafide przyszedł czas na kolejną propozycję dla fanów rapu. Mury prowincji tym razem odwiedzą Astek i Rado-Radosny, czyli Dwa Sławy. Chłopaki prężnie rozwijają swoją karierę i nagrywają kawałki z prawdziwymi wyjadaczami rapowej sceny.

O ich koncercie szerzej pisaliśmy kilka dni temu, a dziś mamy kolejną informację z nim związaną. Do sprzedaży trafiła już pierwsza pula biletów (25 zł). A przed nami jeszcze druga - 30 zł i trzecia - 40 zł. Nie czekajcie jednak do ostatniej chwili, bo bilety mogą rozejść się w błyskawicznym tempie!

Wejściówki są do kupienia w klubie Prowincja przy barze (SMOK, ul. 1 Maja 1).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama