Słubice: 19 października 2018   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama
reklama

Muzyczny hołd dla Ryszarda Riedla

W styczniu w klubie Prowincja fanów bluesa czeka prawdziwa gratka. Zespół Jam Band zagra akustyczny koncert w hołdzie dla Ryszarda Riedla. Przy mikrofonie wystąpi Łukasz ‘’Łyczek” Łyczkowski, finalista programu ,,The Voice of Poland”.

jam band_tribute

Kto choć raz w życiu nie nucił „Whisky moja żono, tyś największą z dam?”, czy słów z „Wehikułu czasu”: „to już minęło, ten klimat ten luz, ci wspaniali ludzie, nie powrócą już…”. Oczywiście, te czasy, kiedy Ryszard Riedel śpiewał na scenie, już nie nigdy wrócą, ale jego muzyka inspiruje kolejne pokolenia artystów.

Jednym z nich jest Łukasz „Łyczek” Łyczkowski, znany dzięki udziałowi w programie „The Voice od Poland”. I dzięki niemu już za niespełna miesiąc słubiczanie będą mieli okazję usłyszeć największe przeboje legendarnego zespołu „Dżem” w Prowincji. Wykona je zespół Jam Band, a zaśpiewa właśnie Łukasz Łyczkowski. Koncert „Tribute to Ryszard Riedel” będzie się składał z własnych, akustycznych interpretacji utworów tego zespołu.

Bilety w cenie 25 zł już niebawem do nabycia w Prowincji (w dniu koncertu 30 zł). Ilość ograniczona. Wejściówki można rezerwować pisząc na:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms na numer: 603 952 430.

Termin: 12.01.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama