Słubice: 26 czerwca 2017   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Kto zasiądzie w Komitecie Rewitalizacji? Dziś spotkanie
reklama
reklama

Kto zasiądzie w Komitecie Rewitalizacji? Dziś spotkanie

3 stycznia Urząd Miejski w Słubicach zaprasza na kolejne spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących rewitalizacji Słubic. Głównym tematem spotkania będzie omówienie składu Komitetu Rewitalizacji oraz zasad jego działania.

Czym jest Komitet Rewitalizacji? To organ stanowiący forum współpracy i dialogu osób zainteresowanych z organami gminy w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji. Pełni też funkcję opiniodawczo–doradczą burmistrza. Zasady wyznaczania składu oraz działania ustala się w drodze uchwały.

- Burmistrz Tomasz Ciszewicz zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w tym spotkaniu, którego celem jest przedstawienie idei rewitalizacji, jak również omówienie projektu uchwały w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w Gminie Słubice i poznanie opinii uczestników spotkania na temat zapisów projektu uchwały. Przedstawimy również plan działań związanych z przygotowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji - wyjaśnia Beata Bielecka, rzecznik prasowy UM.

Spotkanie odbędzie się 3 stycznia o godz. 17.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Piłsudskiego 3-4 w Słubicach. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama