Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Kto zasiądzie w Komitecie Rewitalizacji? Dziś spotkanie

3 stycznia Urząd Miejski w Słubicach zaprasza na kolejne spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących rewitalizacji Słubic. Głównym tematem spotkania będzie omówienie składu Komitetu Rewitalizacji oraz zasad jego działania.

Czym jest Komitet Rewitalizacji? To organ stanowiący forum współpracy i dialogu osób zainteresowanych z organami gminy w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji. Pełni też funkcję opiniodawczo–doradczą burmistrza. Zasady wyznaczania składu oraz działania ustala się w drodze uchwały.

- Burmistrz Tomasz Ciszewicz zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w tym spotkaniu, którego celem jest przedstawienie idei rewitalizacji, jak również omówienie projektu uchwały w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w Gminie Słubice i poznanie opinii uczestników spotkania na temat zapisów projektu uchwały. Przedstawimy również plan działań związanych z przygotowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji - wyjaśnia Beata Bielecka, rzecznik prasowy UM.

Spotkanie odbędzie się 3 stycznia o godz. 17.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Piłsudskiego 3-4 w Słubicach. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama