Słubice: 19 czerwca 2019   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Wizyta prezydenta – czy będą utrudnienia w ruchu?
reklama
reklama

Wizyta prezydenta – czy będą utrudnienia w ruchu?

Dziś do Słubic przyjedzie prezydent RP Andrzej Duda. O dokładnym programie jego wizyty pisaliśmy kilka dni temu. Wielu czytelników pyta jednak o ewentualne utrudnienia w ruchu. Mamy w tej sprawie informacje od naszych służb - policji i straży miejskiej.

parking prezydent

Jedno jest pewne – na pewno most graniczny na Odrze nie będzie zamknięty. Ruch na Rondzie Solidarności i drogach dojazdowych do granicy będzie odbywać się normalnie, ale policja ostrzega, że mogą tworzyć się korki. Osobom jadącym do Niemiec zaleca się korzystanie z ul. Nadodrzańskiej.

Mundurowi zapewniają, że nie jest planowane wyłączenie z ruchu kołowego żadnej z ulic. Ze względów bezpieczeństwa zamknięto jedynie parking na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej, na którym prezydent spotka się z mieszkańcami. Nie można tam parkować od soboty.

Chwilowe utrudnia mogą wystąpić podczas przejazdu kolumny prezydenckiej. Wtedy należy liczyć się z tymczasowym wstrzymaniem ruchu, szczególnie na drogach podporządkowanych do głównych arterii komunikacyjnych Słubic. Na rogatkach miasta i głównych skrzyżowaniach będą czuwać mudurowi (policja, straż miejska i straż graniczna).

Zgodnie z programem wizyty udostępnionym naszej redakcji przez kancelarię prezydenta, Andrzej Duda pojawi się w Słubicach krótko przed 16, a opuści nasze miasto około 18.

ZOBACZ PROGRAM WIZYTY
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama