Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama

Wizyta prezydenta – czy będą utrudnienia w ruchu?

Dziś do Słubic przyjedzie prezydent RP Andrzej Duda. O dokładnym programie jego wizyty pisaliśmy kilka dni temu. Wielu czytelników pyta jednak o ewentualne utrudnienia w ruchu. Mamy w tej sprawie informacje od naszych służb - policji i straży miejskiej.

parking prezydent

Jedno jest pewne – na pewno most graniczny na Odrze nie będzie zamknięty. Ruch na Rondzie Solidarności i drogach dojazdowych do granicy będzie odbywać się normalnie, ale policja ostrzega, że mogą tworzyć się korki. Osobom jadącym do Niemiec zaleca się korzystanie z ul. Nadodrzańskiej.

Mundurowi zapewniają, że nie jest planowane wyłączenie z ruchu kołowego żadnej z ulic. Ze względów bezpieczeństwa zamknięto jedynie parking na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej, na którym prezydent spotka się z mieszkańcami. Nie można tam parkować od soboty.

Chwilowe utrudnia mogą wystąpić podczas przejazdu kolumny prezydenckiej. Wtedy należy liczyć się z tymczasowym wstrzymaniem ruchu, szczególnie na drogach podporządkowanych do głównych arterii komunikacyjnych Słubic. Na rogatkach miasta i głównych skrzyżowaniach będą czuwać mudurowi (policja, straż miejska i straż graniczna).

Zgodnie z programem wizyty udostępnionym naszej redakcji przez kancelarię prezydenta, Andrzej Duda pojawi się w Słubicach krótko przed 16, a opuści nasze miasto około 18.

ZOBACZ PROGRAM WIZYTY
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama