Słubice: 19 czerwca 2019   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Program wizyty Andrzeja Dudy w Słubicach

Mamy potwierdzenie wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy w Słubicach. Jak poinformowała kancelaria głowy państwa, prezydent pojawi się w Słubicach 8 kwietnia. Najważniejszym punktem wizyty będzie spotkanie z mieszkańcami.

andrzej duda
Prezydent Andrzej Duda (fot.Igor Smirnow/KPRP)

Spotkanie odbędzie się o godz. 16:00 na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej (plac przed biblioteką). Prezydentowi będą towarzyszyć m.in. Błażej Spychalski (Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP) oraz Elżbieta Rafalska (Minister Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej).

Prezydenta powitają wojewoda lubuski Władysław Dajczak oraz burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak. Następnie Andrzej Duda wygłosi przemówienie, a potem odbędzie się bezpośrednie spotkanie z mieszkańcami.

Około godz. 17.15 prezydent uda się do biblioteki, gdzie dokona wpisu do księgi pamiątkowej i spotka się – już na zamkniętym spotkaniu i bez obecności mediów – z przedstawicielami lokalnej społeczności.

Wizyta zakończy się krótko przed godz. 18, po czym prezydent uda się do pobliskiego Sulęcina, gdzie także spotka się z tamtejszymi władzami i mieszkańcami.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama