Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama

Program wizyty Andrzeja Dudy w Słubicach

Mamy potwierdzenie wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy w Słubicach. Jak poinformowała kancelaria głowy państwa, prezydent pojawi się w Słubicach 8 kwietnia. Najważniejszym punktem wizyty będzie spotkanie z mieszkańcami.

andrzej duda
Prezydent Andrzej Duda (fot.Igor Smirnow/KPRP)

Spotkanie odbędzie się o godz. 16:00 na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej (plac przed biblioteką). Prezydentowi będą towarzyszyć m.in. Błażej Spychalski (Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP) oraz Elżbieta Rafalska (Minister Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej).

Prezydenta powitają wojewoda lubuski Władysław Dajczak oraz burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak. Następnie Andrzej Duda wygłosi przemówienie, a potem odbędzie się bezpośrednie spotkanie z mieszkańcami.

Około godz. 17.15 prezydent uda się do biblioteki, gdzie dokona wpisu do księgi pamiątkowej i spotka się – już na zamkniętym spotkaniu i bez obecności mediów – z przedstawicielami lokalnej społeczności.

Wizyta zakończy się krótko przed godz. 18, po czym prezydent uda się do pobliskiego Sulęcina, gdzie także spotka się z tamtejszymi władzami i mieszkańcami.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama