Słubice: 15 grudnia 2018   |   Imieniny: Nina, Celina, Walerian
reklama
reklama

Wędkarze powalczą o puchar burmistrza Słubic

Wędkarze z koła PZW nr 2 nie zwalniają tempa. Dopiero co mieli imprezę podsumowująca letni sezon, a już organizują kolejne zawody. Tym razem będą rywalizować o puchar burmistrza Słubic. Do kogo trafi to trofeum?

Zawody wędkarskie

Tym razem w zawodach mogą wziąć udział tylko ci członkowie koła PZW nr 2, którzy ukończyli 55 lat (czyli od rocznika 1963 - kwalifikuje się cały ten rocznik).

Wędkarze rywalizować będą na kanale Odry w Słubicach. Plan jest prosty: zbiórka 14 października o godz. 7 rano. Po przywitaniu i losowaniu stanowisk, zawodnicy udadzą na miejsca i przygotują do wędkowania. Rywalizacja rozpocznie się o 9 i będzie trwała do 14. Do 15 zaplanowano ważenie ryb na stanowiskach. A potem wspólny posiłek. O 15.45 zostaną ogłoszone wyniki i uhonorowani zwycięzcy.

Jakie są zasady rywalizacji? Zgodnie z RAPR, łowienie będzie odbywało się na żywej rybie – dlatego każdy zawodnik musi posiadać siatkę ze sztywnymi obręczami do przechowywania ryb w dobrej kondycji.

Dozwolone jest łowienie na jedną wędkę (do 8 m) metodą – spławik lub grunt, wyklucza się łowienie na żywą lub martwą rybkę. Udział jest bezpłatny, ale kto chce może dokonać dobrowolnej wpłaty na statutową działalność koła w wysokości 25 zł.

Zapisy do 12 października u skarbnika koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją”, tel. 507 097 707.

Termin: 14.10.2018, godz. 7:00. Miejsce: kanał Odry, pod mostem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama