Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Rutkowski i Czadoman zagrają dla chorego Arka na balu

Bal charytatywny to kolejny pomysł na to, jak pomóc uzbierać 100 tys. euro Arkowi Karpowiczowi, który walczy z rakiem żołądka. Fundacja Grupy Pomagamy, Stowarzyszenie Nowoczesnego Łowiectwa Pasjonaci i Restauracja Cargo zapraszają na imprezę, na której będą też znani goście!

bal dla_arka

O nierównej walce Arka z rakiem pisaliśmy jakiś czas temu (ZOBACZ). Wciąż toczą się internetowe licytacje na specjalnej grupie na Facebooku, w których udział biorą osoby z całej Polski – społęczność liczy obecnie ok. 3600 członków, a licytacji jest ok. 300. ZOBACZ

Głównie dzięki nim udało się zebrać już ok. 60 tys. zł. Arek mógł udać się na badania do kliniki IZOK w Kolonii. Obecnie czeka na wyniki – od których bardzo wiele będzie zależało. Teraz, kiedy terapia jest już na wyciągnięcie, ręki liczy się każda złotówka. Celem jest zebranie 100 tys. euro, ponieważ aż tyle może kosztować immunoterapia, która jest dla chorego jedyną szansą.

Kolejnym pomysłem na to, jak pomóc Arkowi jest bal charytatywny. Ma odbyć się 20 lipca w hotelu Cargo. Jak zapowiada Franciszek Jamniuk, prezes KŁ Dzik ze Słońska i prezes Stowarzyszenia Nowoczesnego Łowiectwa Pasjonaci, gościem specjalnym balu ma być detektyw Krzysztof Rutkowski i jego ekipa.

Detektyw ufundował dwie nagrody na licytacje: jedna, bardziej „męska” to wyjazd incognito z nim na akcję. „Damska” to kolacja, którą on sam przygotuje. Podczas balu nie zabraknie również niespodzianek muzycznych: pierwszą z nich będzie to, że Fisher i Rutkowski zaśpiewają razem na żywo! A wychodzi im to tak.A drugą? Gościem na balu będzie również Czadoman. Będzie zatem okazja, żeby zatańczyć do przeboju „Ruda tańczy jak szalona” zaśpiewanego na żywo. Przypominamy oficjalny teledysk:Impreza będzie mieć charakter balu przebierańców, dlatego organizatorzy zachęcają uczestników do popuszczenia wodzy fantazji i pójścia na całość! Im bardziej odlotowe przebranie, tym lepiej. Koszt udziału w balu to 400 zł od pary.

Oprócz zabawy zaplanowano również licytacje. – Cały czas staramy się zdobywać ciekawe gadżety na licytacje. Już mogę zdradzić, że jednym z nich będzie trening z Mamedem Chalidowem – mówi Marta Szymańska-Ptak, wiceprezes Fundacji Grupy Pomagamy. I zachęca tych, którzy chcieliby się przyłączyć, do przekazywania ciekawych gadżetów czy voucherów – wszystko dla najważniejszego celu, by pomóc Arkowi wrócić do zdrowia.

Kontakt w sprawie balu: Marta Szymańska-Ptak.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama