Słubice: 22 lutego 2019   |   Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Zuchwały napad na ul. Narutowicza – złodzieje skradli torbę z pieniędzmi
reklama
reklama

Zuchwały napad na ul. Narutowicza – złodzieje skradli torbę z pieniędzmi

To były sceny rodem z amerykańskich filmów sensacyjnych. Na ul. Narutowicza doszło dziś do napadu na jadącą samochodem kobietę. Zamaskowani mężczyźni ukradli z wnętrza pojazdu torbę z pieniędzmi. Policja szuka sprawców.

euro

Jak informuje rzecznik słubickiej komendy Magdalena Jankowska, policja otrzymała zgłoszenie o napadzie krótko przed godz. 15. Wyjaśniła też naszej redakcji, jak doszło do napadu.

Poszkodowana jechała osobowym Nissanem ulicą Narutowicza, gdy w pewnym momencie poczuła, że złapała gumę. Zatrzymała się, by sprawdzić co się stało. Zauważyła jednak inne auto, które zatrzymało się tuż za nią. Ze środka wyszło dwóch mężczyzn w kapturach. Kobieta przestraszyła się i zamknęła się w pojeździe.

Dalej akcja potoczyła się błyskawicznie. Jeden z mężczyzn rozbił szybę od strony pasażera i zabrał z wnętrza samochodu torbę z pieniędzmi, którą kobieta przewoziła w pojeździe. Wyrwał też kobiecie drugą, podręczną torebkę. Następnie obaj wsiedli do swojego auta (ciemna osobówka o nieznanej marce) i szybko odjechali w nieznanym kierunku.

Nieoficjalnie wiadomo, że kobieta to właścicielka jednego z miejscowych kantorów. Policja jednak nie potwierdza tej informacji, nie wiadomo też jak duża była suma skradzionych pieniędzy.

- Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia i tożsamości sprawców. Informację o napastnikach otrzymały natychmiast wszystkie policyjne patrole. Przeglądamy monitoring, sprawdzamy wszystkie ślady – informuje M. Jankowska.

Policja prosi o kontakt wszystkich mogących pomóc w schwytaniu sprawców.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama