Słubice: 17 listopada 2018   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Zuchwały napad na ul. Narutowicza – złodzieje skradli torbę z pieniędzmi
reklama
reklama

Zuchwały napad na ul. Narutowicza – złodzieje skradli torbę z pieniędzmi

To były sceny rodem z amerykańskich filmów sensacyjnych. Na ul. Narutowicza doszło dziś do napadu na jadącą samochodem kobietę. Zamaskowani mężczyźni ukradli z wnętrza pojazdu torbę z pieniędzmi. Policja szuka sprawców.

euro

Jak informuje rzecznik słubickiej komendy Magdalena Jankowska, policja otrzymała zgłoszenie o napadzie krótko przed godz. 15. Wyjaśniła też naszej redakcji, jak doszło do napadu.

Poszkodowana jechała osobowym Nissanem ulicą Narutowicza, gdy w pewnym momencie poczuła, że złapała gumę. Zatrzymała się, by sprawdzić co się stało. Zauważyła jednak inne auto, które zatrzymało się tuż za nią. Ze środka wyszło dwóch mężczyzn w kapturach. Kobieta przestraszyła się i zamknęła się w pojeździe.

Dalej akcja potoczyła się błyskawicznie. Jeden z mężczyzn rozbił szybę od strony pasażera i zabrał z wnętrza samochodu torbę z pieniędzmi, którą kobieta przewoziła w pojeździe. Wyrwał też kobiecie drugą, podręczną torebkę. Następnie obaj wsiedli do swojego auta (ciemna osobówka o nieznanej marce) i szybko odjechali w nieznanym kierunku.

Nieoficjalnie wiadomo, że kobieta to właścicielka jednego z miejscowych kantorów. Policja jednak nie potwierdza tej informacji, nie wiadomo też jak duża była suma skradzionych pieniędzy.

- Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia i tożsamości sprawców. Informację o napastnikach otrzymały natychmiast wszystkie policyjne patrole. Przeglądamy monitoring, sprawdzamy wszystkie ślady – informuje M. Jankowska.

Policja prosi o kontakt wszystkich mogących pomóc w schwytaniu sprawców.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama