Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Wyścig kaczek na Odrze – wygraj wczasy na Dominikanie

Jednym z elementów Miejskiego Święta Hanzy będzie, podobnie jak w zeszłym roku, wyścig gumowych kaczek pod Odrze. Żółte kaczuszki komuś przyniosą szczęście – i egzotyczne wakacje. Główną nagrodą w tej nietypowej loterii jest wyjazd na Dominikanę.

wyścig kaczek

Kaczek będzie dokładnie 5555. Wszystkie wystartują z Koziej Wyspy (Ziegenwerder) we Frankfurcie 15 lipca o godz. 13. Każda będzie oznaczona numerem – te same numery znajdą się na losach, które już można kupić w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury i w Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej we Frankfurcie. Sprzedaż losów będzie także prowadzone podczas samego Święta Hanzy. Losy kosztują 13 zł lub 3 euro.

Emocji podczas wyścigu na pewno nie zabraknie! Jak co roku organizator, czyli Miejska Spółka Targowa (Messe und Veranstaltungs GmbH) z Frankfurtu przygotowała atrakcyjne nagrody. Główną jest wycieczka na Dominikanę o wartości 6 tys. euro. Wybierze się na nią ten, kogo kaczka pierwsza zamelduje się na mecie wyścigu.

Nagrodą za drugie miejsce jest sesja zdjęciowa foto lub wideo zrobiona z drona (o wartości 1 tys. euro). Trzecia spodoba się łakomczuchom – jest nią roczny abonament o wartości 520 euro ufundowany przez jedną z frankfurckich pizzerii.

A tak było roku temu - ZOBACZ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama