Słubice: 23 października 2019   |   Imieniny: Marty, Marcina, Rafała
reklama
reklama

Wyścig kaczek na Odrze – wygraj wczasy na Dominikanie

Jednym z elementów Miejskiego Święta Hanzy będzie, podobnie jak w zeszłym roku, wyścig gumowych kaczek pod Odrze. Żółte kaczuszki komuś przyniosą szczęście – i egzotyczne wakacje. Główną nagrodą w tej nietypowej loterii jest wyjazd na Dominikanę.

wyścig kaczek

Kaczek będzie dokładnie 5555. Wszystkie wystartują z Koziej Wyspy (Ziegenwerder) we Frankfurcie 15 lipca o godz. 13. Każda będzie oznaczona numerem – te same numery znajdą się na losach, które już można kupić w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury i w Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej we Frankfurcie. Sprzedaż losów będzie także prowadzone podczas samego Święta Hanzy. Losy kosztują 13 zł lub 3 euro.

Emocji podczas wyścigu na pewno nie zabraknie! Jak co roku organizator, czyli Miejska Spółka Targowa (Messe und Veranstaltungs GmbH) z Frankfurtu przygotowała atrakcyjne nagrody. Główną jest wycieczka na Dominikanę o wartości 6 tys. euro. Wybierze się na nią ten, kogo kaczka pierwsza zamelduje się na mecie wyścigu.

Nagrodą za drugie miejsce jest sesja zdjęciowa foto lub wideo zrobiona z drona (o wartości 1 tys. euro). Trzecia spodoba się łakomczuchom – jest nią roczny abonament o wartości 520 euro ufundowany przez jedną z frankfurckich pizzerii.

A tak było roku temu - ZOBACZ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama