Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

ULTON – wyposażenie gastronomii i sklepów

Sprawnie działająca i dobrze wyposażona kuchnia to podstawa każdej gastronomii, ale również miejsc użyteczności publicznej jak np. szkoły czy przedszkola. Jak taką przygotować? Na naszym rynku jest firma, która zajmuje się tym w sposób kompleksowy i profesjonalny - ULTON z Gorzowa Wlkp.

ulton kuchnia

Największym atutem firmy jest wspomniana kompleksowość – ULTON nie tylko oferuje sprzedaż odpowiedniego wyposażenia kuchni. Zajmie się także jej dokładnym zaprojektowaniem, pomoże uzyskać finansowanie, wykona montaż, a na koniec odpowiednio przeszkoli personel z obsługi.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu ULTON jest cenionym i sprawdzonym partnerem, mogącym zaproponować stałą opiekę biznesową. W jej skład wchodzą: fachowy serwis, wydłużony okres gwarancji i wykwalifikowany personel, który jest do dyspozycji klientów. Firma prowadzi autoryzowany serwis wielu wiodących producentów z branży.

- Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące działalność gastronomiczną jak i te, które mają zamiar zacząć przygodę z tym biznesem. Doradzimy w doborze odpowiednich rozwiązań do danego typu działalności. Pomożemy w przygotowaniu projektu technologicznego, dobierzemy odpowiednie urządzenia i otoczymy je opieką gwarancyjną jak i pogwarancyjną – opowiada Dariusz Woźniak, współwłaściciel firmy.

Dla tych, którzy najpierw chcieliby bliżej poznać oferowane rozwiązania, firma ma także gotową propozycję - specjalny i niezobowiązujący pokaz, na którym będzie okazja zobaczyć w praktyce możliwości kuchennego wyposażenia.

ULTON działa na terenie całej Polski, więc nie będzie problemu z dotarciem bezpośrednio do klienta, wśród których są głównie jednostki budżetowe oraz przedsiębiorstwa gastronomiczne. Jak do tej pory firma z powodzeniem dostarczała kuchenne rozwiązania do takich miejsc jak szkoły, przedszkola, restauracje, domy pomocy społecznej, świetlice wiejskie, bary itp.

ULTON – wyposażenie gastronomii i sklepów
  • telefon do biura: 957251997 / 727 777 190
  • serwis: 727 777 197
  • dział handlowy: 727 777 199
  • czynne: poniedziałek-piątek 8.00-16.00
  • ZOBACZ DOJAZD
Więcej o firmie na www.ulton.pl oraz www.facebook.com/ulton.gastro.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama