Słubice: 24 marca 2019   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

ULTON – wyposażenie gastronomii i sklepów

Sprawnie działająca i dobrze wyposażona kuchnia to podstawa każdej gastronomii, ale również miejsc użyteczności publicznej jak np. szkoły czy przedszkola. Jak taką przygotować? Na naszym rynku jest firma, która zajmuje się tym w sposób kompleksowy i profesjonalny - ULTON z Gorzowa Wlkp.

ulton kuchnia

Największym atutem firmy jest wspomniana kompleksowość – ULTON nie tylko oferuje sprzedaż odpowiedniego wyposażenia kuchni. Zajmie się także jej dokładnym zaprojektowaniem, pomoże uzyskać finansowanie, wykona montaż, a na koniec odpowiednio przeszkoli personel z obsługi.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu ULTON jest cenionym i sprawdzonym partnerem, mogącym zaproponować stałą opiekę biznesową. W jej skład wchodzą: fachowy serwis, wydłużony okres gwarancji i wykwalifikowany personel, który jest do dyspozycji klientów. Firma prowadzi autoryzowany serwis wielu wiodących producentów z branży.

- Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące działalność gastronomiczną jak i te, które mają zamiar zacząć przygodę z tym biznesem. Doradzimy w doborze odpowiednich rozwiązań do danego typu działalności. Pomożemy w przygotowaniu projektu technologicznego, dobierzemy odpowiednie urządzenia i otoczymy je opieką gwarancyjną jak i pogwarancyjną – opowiada Dariusz Woźniak, współwłaściciel firmy.

Dla tych, którzy najpierw chcieliby bliżej poznać oferowane rozwiązania, firma ma także gotową propozycję - specjalny i niezobowiązujący pokaz, na którym będzie okazja zobaczyć w praktyce możliwości kuchennego wyposażenia.

ULTON działa na terenie całej Polski, więc nie będzie problemu z dotarciem bezpośrednio do klienta, wśród których są głównie jednostki budżetowe oraz przedsiębiorstwa gastronomiczne. Jak do tej pory firma z powodzeniem dostarczała kuchenne rozwiązania do takich miejsc jak szkoły, przedszkola, restauracje, domy pomocy społecznej, świetlice wiejskie, bary itp.

ULTON – wyposażenie gastronomii i sklepów
  • telefon do biura: 957251997 / 727 777 190
  • serwis: 727 777 197
  • dział handlowy: 727 777 199
  • czynne: poniedziałek-piątek 8.00-16.00
  • ZOBACZ DOJAZD
Więcej o firmie na www.ulton.pl oraz www.facebook.com/ulton.gastro.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama