Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama
reklama

Atak nożownika - ofiara przeżyła

W sobotę w Słubicach doszło do napaści z użyciem nożna. Niewiele brakowało, a ofiara straciłby życie. Tragedii zapobiegli lekarze, którzy zoperowali poszkodowanego mężczyznę.

Zdarzenie miało miejsce w godzinach wieczornych. Policja potwierdziła już naszej redakcji, że faktycznie doszło do takiego zajścia. Mundurowi nie udzielają jednak żadnych szczegółów o jego przebiegu. Nie wiadomo, czy była to np. bójka.

Nam udało się ustalić, że poszkodowany to mężczyzna. Na skutek pchnięcia nożem jego życie było poważnie zagrożone. Trafił do szpitala, gdzie natychmiast przeszedł operację, dzięki czemu udało się go uratować.

W sprawie zdarzenia dokonano już zatrzymań. Niewykluczone, że wkrótce zostaną postawione zarzuty. O sprawie będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama