Słubice: 15 grudnia 2018   |   Imieniny: Nina, Celina, Walerian
reklama
reklama

Po PROstu zaprasza na finał "Akademii aktywności"

Przez pół roku osoby z różnymi niepełnosprawnościami i ich rodzice brali udział w „Akademii aktywności”, którą prowadziło dla nich Stowarzyszenie Po PROstu. Zakończeniem projektu będzie happening z wystawą prac i przedstawieniem pt. „Zaczarowany pociąg”. Dacie się namówić na wspólną teatralną podróż?

PZU poprostu

W ramach „Akademii Aktywności”, dofinansowanej przez Fundację PZU, 40 dzieci i młodych osób z różnymi niepełnosprawnościami brało udział w różnych warsztatach: psychoedukacyjnych, teatralnych, muzycznych, plastycznych, krawieckich, majsterkowania…

Przez pół roku, od września 2017 do lutego tego roku, pod okiem trenerów i terapeutów dzieci i młodzież rozwijali swoje umiejętności - i tworzyli nowe rzeczy. A przy okazji dobrze się bawili i spędzali czas razem.

A jakie dzieła powstały podczas warsztatów? Będzie można je obejrzeć podczas wystawy, która jednocześnie ma być podsumowaniem projektowych działań. Oprócz swoich prac, dzieci i rodzice zaprezentują coś jeszcze: przedstawienie, które wspólnie przygotowali na warsztatach teatralnych i muzycznych. Nosi ono tytuł: „Zaczarowany pociąg”.

- Naprawdę warto je zobaczyć – zachęca Joanna Sierżant-Rekret, prezes stowarzyszenia. Wstęp wolny.

Termin: 22.02.2018 ro, godz. 16. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, sala kameralna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama