Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Po PROstu zaprasza na finał "Akademii aktywności"

Przez pół roku osoby z różnymi niepełnosprawnościami i ich rodzice brali udział w „Akademii aktywności”, którą prowadziło dla nich Stowarzyszenie Po PROstu. Zakończeniem projektu będzie happening z wystawą prac i przedstawieniem pt. „Zaczarowany pociąg”. Dacie się namówić na wspólną teatralną podróż?

PZU poprostu

W ramach „Akademii Aktywności”, dofinansowanej przez Fundację PZU, 40 dzieci i młodych osób z różnymi niepełnosprawnościami brało udział w różnych warsztatach: psychoedukacyjnych, teatralnych, muzycznych, plastycznych, krawieckich, majsterkowania…

Przez pół roku, od września 2017 do lutego tego roku, pod okiem trenerów i terapeutów dzieci i młodzież rozwijali swoje umiejętności - i tworzyli nowe rzeczy. A przy okazji dobrze się bawili i spędzali czas razem.

A jakie dzieła powstały podczas warsztatów? Będzie można je obejrzeć podczas wystawy, która jednocześnie ma być podsumowaniem projektowych działań. Oprócz swoich prac, dzieci i rodzice zaprezentują coś jeszcze: przedstawienie, które wspólnie przygotowali na warsztatach teatralnych i muzycznych. Nosi ono tytuł: „Zaczarowany pociąg”.

- Naprawdę warto je zobaczyć – zachęca Joanna Sierżant-Rekret, prezes stowarzyszenia. Wstęp wolny.

Termin: 22.02.2018 ro, godz. 16. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, sala kameralna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama