Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Laboratorium zdrowia – nowy dział na Słubice24

Czy warto dbać o zdrowie? Do tego z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jednak robić to mądrze? Na co zwracać uwagę? Jak słuchać swojego organizmu? O tym przeczytacie w ramach naszego nowego cyklu „Laboratorium zdrowia”.

diagnostyka czy_gra

Cykl powstał we współpracy z firmą „Diagnostyka”, jedną z największych w Polsce sieci laboratoriów. Eksperci „Diagnostyki” przybliżą czytelnikom portalu Słubice24 tematykę badań laboratoryjnych, omówią jakie i kiedy warto robić oraz jak je interpretować. Przeczytamy o roli witam i mikroelementów, poznamy szczegóły o wielu trapiących nas chorobach i dolegliwościach.

Na dobry początek zapraszamy do lektury artykułu poświęconego witaminie D, na której niedobór, szczególnie w zimowym okresie, cierpi wielu Polaków.

ZOBACZ ARTYKUŁ

A wszystkich zainteresowanych monitoringiem własnego organizmu i regularnymi badaniami np. krwi zapraszamy do siedziby „Diagnostyki” w Słubiach. Punkt mieści się w przychodni lekarskiej przy ul. Mickiewicza i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 (pobrania do godz. 16). Kontakt: tel. 95 750 8187.

Więcej informacji o firmie na www.diagnostyka.pl

diagnostyka baner
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama