Słubice: 13 grudnia 2018   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

Laboratorium zdrowia – nowy dział na Słubice24

Czy warto dbać o zdrowie? Do tego z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jednak robić to mądrze? Na co zwracać uwagę? Jak słuchać swojego organizmu? O tym przeczytacie w ramach naszego nowego cyklu „Laboratorium zdrowia”.

diagnostyka czy_gra

Cykl powstał we współpracy z firmą „Diagnostyka”, jedną z największych w Polsce sieci laboratoriów. Eksperci „Diagnostyki” przybliżą czytelnikom portalu Słubice24 tematykę badań laboratoryjnych, omówią jakie i kiedy warto robić oraz jak je interpretować. Przeczytamy o roli witam i mikroelementów, poznamy szczegóły o wielu trapiących nas chorobach i dolegliwościach.

Na dobry początek zapraszamy do lektury artykułu poświęconego witaminie D, na której niedobór, szczególnie w zimowym okresie, cierpi wielu Polaków.

ZOBACZ ARTYKUŁ

A wszystkich zainteresowanych monitoringiem własnego organizmu i regularnymi badaniami np. krwi zapraszamy do siedziby „Diagnostyki” w Słubiach. Punkt mieści się w przychodni lekarskiej przy ul. Mickiewicza i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 (pobrania do godz. 16). Kontakt: tel. 95 750 8187.

Więcej informacji o firmie na www.diagnostyka.pl

diagnostyka baner
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama