Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Laguna i Zefir najlepsze w województwie

Stowarzyszenie Odra dla Turystów z kolejnym cennym wyróżnieniem. Tym razem organizacja, która od 4 lat zachęca do rejsów po Odrze, zajęła I miejsce w konkursie na najlepszy produkt turystyczny w województwie lubuskim w 2017 roku.

kozlowski nagroda

Wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. Plebiscyt, który co roku organizowany jest przez Lubuską Organizację Turystyczną, to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w tej branży.

Z wyróżnienia cieszy się słubiczanin Łukasz Kozłowski, prezes „Odry dla turystów” od samego początku jej istnienia.

- Nie zwalniamy tempa – bo to już trzeci rok z rzędu, kiedy nasze statki znalazły się w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody. Jednakże tym razem Laguna i Zefir, głosami Kapituły, znalazły się na najwyższym stopniu podium. Jest to dla nas zarówno niesamowite wyróżnienie, oczywisty rodzaj nobilitacji i bardzo miłe docenienie naszej pracy, jak i ogromna mobilizacja do dalszego działania na rzecz rozwoju odrzańskiej turystyki i oferty rejsowej – powiedział w rozmowie z naszą redakcją.

Ł. Kozłowski podkreśla, że najbardziej cieszy go fakt docenienia przez specjalistów z branży turystycznej zasiadających w kapitule konkursu. To tym bardziej cenne, bo konkurencja była spora, a województwo lubuskie ma wiele atrakcji i bogatą ofertę turystyczną. Nagroda jest potwierdzeniem, że rejsy pływającym w Słubicach Zefirem i bliźniaczą Laguną są jej ważnym elementem.

- Będziemy wciąż robić wszystko, żeby w jak najlepszy sposób promować Odrę i jej walory, zachęcać naszych mieszkańców do korzystania z rejsów, a turystów spoza regionu, do częstego odwiedzania naszej pięknej małej ojczyzny – podsumowuje Ł. Kozłowski.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama