Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Laguna i Zefir najlepsze w województwie

Stowarzyszenie Odra dla Turystów z kolejnym cennym wyróżnieniem. Tym razem organizacja, która od 4 lat zachęca do rejsów po Odrze, zajęła I miejsce w konkursie na najlepszy produkt turystyczny w województwie lubuskim w 2017 roku.

kozlowski nagroda

Wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. Plebiscyt, który co roku organizowany jest przez Lubuską Organizację Turystyczną, to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w tej branży.

Z wyróżnienia cieszy się słubiczanin Łukasz Kozłowski, prezes „Odry dla turystów” od samego początku jej istnienia.

- Nie zwalniamy tempa – bo to już trzeci rok z rzędu, kiedy nasze statki znalazły się w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody. Jednakże tym razem Laguna i Zefir, głosami Kapituły, znalazły się na najwyższym stopniu podium. Jest to dla nas zarówno niesamowite wyróżnienie, oczywisty rodzaj nobilitacji i bardzo miłe docenienie naszej pracy, jak i ogromna mobilizacja do dalszego działania na rzecz rozwoju odrzańskiej turystyki i oferty rejsowej – powiedział w rozmowie z naszą redakcją.

Ł. Kozłowski podkreśla, że najbardziej cieszy go fakt docenienia przez specjalistów z branży turystycznej zasiadających w kapitule konkursu. To tym bardziej cenne, bo konkurencja była spora, a województwo lubuskie ma wiele atrakcji i bogatą ofertę turystyczną. Nagroda jest potwierdzeniem, że rejsy pływającym w Słubicach Zefirem i bliźniaczą Laguną są jej ważnym elementem.

- Będziemy wciąż robić wszystko, żeby w jak najlepszy sposób promować Odrę i jej walory, zachęcać naszych mieszkańców do korzystania z rejsów, a turystów spoza regionu, do częstego odwiedzania naszej pięknej małej ojczyzny – podsumowuje Ł. Kozłowski.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama