Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Poszukiwane gadżety na licytację na WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dochód z puszek zostanie przeznaczony na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. SMOK już szykuje się do licytacji i zachęca słubiczan do przekazywania ciekawych fantów.

WOŚP Słubice

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie przypada w drugą niedzielę nowego roku. W tym roku będzie to 14 stycznia. Słubicki finał – również tradycyjnie - odbędzie się w gościnnych murach Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Jak zwykle na scenie wystąpi wielu lokalnych artystów, a między ich występami będą odbywały się licytacje. I już teraz organizatorzy apelują o to, żeby przekazywać do nich interesujące fanty i gadżety, które trafią w ręce osób, które wesprą fundację Jerzego Owsiaka.

Rekordowe licytacje

W latach ubiegłych dużą popularnością cieszyły się talony przekazywane przez różne podmioty, działające w Słubicach, np. romantyczna kolacja dla dwojga, voucher na umycie samochodu itp. W zeszłym roku rekordowe kwoty osiągnęły gadżety od pochodzącego ze Słubic bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej Łukasza Fabiańskiego. Za przekazane przez sportowca koszulki udało się uzyskać odpowiednio 1000 i 2000 zł, a za piłkę 600 zł.

Z kolei pamiątkowa flaga Słubic z autografami piłkarzy ręcznych reprezentacji Polski poszła za 1100 zł, wycieczka rowerowa z burmistrzem Tomaszem Ciszewiczem za 1300 zł, a roczny karnet na wszystkie imprezy do Klubu Prowincja za 400 zł. Tradycyjnie także nasz portal wspierał WOŚP. Dzięki temu firma Polando mogła cieszyć się z miesiąca darmowej reklamy, a konto fundacji zasiliła kwota 300 zł. Łącznie udało się zebrać rekordową kwotę ponad 88 tys. zł.

A co będzie można wylicytować w tym roku? - Liczymy na kreatywność i zaangażowanie mieszkańców – pisze na swojej stronie SMOK. I zaprasza do współpracy!

Gdzie przekazywać fanty?

Fanty na rzecz WOŚP można przekazywać do siedziby Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. 1 Maja 1. Czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Telefon kontaktowy: 95 758 2439.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama