Słubice: 21 stycznia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Poszukiwane gadżety na licytację na WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dochód z puszek zostanie przeznaczony na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. SMOK już szykuje się do licytacji i zachęca słubiczan do przekazywania ciekawych fantów.

WOŚP Słubice

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie przypada w drugą niedzielę nowego roku. W tym roku będzie to 14 stycznia. Słubicki finał – również tradycyjnie - odbędzie się w gościnnych murach Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Jak zwykle na scenie wystąpi wielu lokalnych artystów, a między ich występami będą odbywały się licytacje. I już teraz organizatorzy apelują o to, żeby przekazywać do nich interesujące fanty i gadżety, które trafią w ręce osób, które wesprą fundację Jerzego Owsiaka.

Rekordowe licytacje

W latach ubiegłych dużą popularnością cieszyły się talony przekazywane przez różne podmioty, działające w Słubicach, np. romantyczna kolacja dla dwojga, voucher na umycie samochodu itp. W zeszłym roku rekordowe kwoty osiągnęły gadżety od pochodzącego ze Słubic bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej Łukasza Fabiańskiego. Za przekazane przez sportowca koszulki udało się uzyskać odpowiednio 1000 i 2000 zł, a za piłkę 600 zł.

Z kolei pamiątkowa flaga Słubic z autografami piłkarzy ręcznych reprezentacji Polski poszła za 1100 zł, wycieczka rowerowa z burmistrzem Tomaszem Ciszewiczem za 1300 zł, a roczny karnet na wszystkie imprezy do Klubu Prowincja za 400 zł. Tradycyjnie także nasz portal wspierał WOŚP. Dzięki temu firma Polando mogła cieszyć się z miesiąca darmowej reklamy, a konto fundacji zasiliła kwota 300 zł. Łącznie udało się zebrać rekordową kwotę ponad 88 tys. zł.

A co będzie można wylicytować w tym roku? - Liczymy na kreatywność i zaangażowanie mieszkańców – pisze na swojej stronie SMOK. I zaprasza do współpracy!

Gdzie przekazywać fanty?

Fanty na rzecz WOŚP można przekazywać do siedziby Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. 1 Maja 1. Czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Telefon kontaktowy: 95 758 2439.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama