Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Zajrzyj do Środowiskowego Domu Samopomocy!

10 października to Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji swoje drzwi dla gości otwiera słubicki Środowiskowy Dom Samopomocy, który od września tego roku prowadzi Stowarzyszenie Po Prostu. Chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych w pogadance o tym, jak radzić sobie ze stresem.

dom slubice_1

Niedawno pisaliśmy o tym, jak pracuje nasz Środowiskowy Dom Samopomocy. Obecnie przebywa w nim 19 podopiecznych, wśród których są również osoby borykające się z chorobami psychicznymi. Pracownicy i uczestnicy domu zapraszają tych, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat działania ŚDS.

Podczas dnia otwartego dla gości przygotowano atrakcje: będą mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych i w pogadance o tym, jak radzić sobie ze stresem, którą poprowadzi psycholog Dorota Krzymuska.

Termin: 10.10.2017, godz. 8-14. Miejsce: Środowiskowy Dom Samopomocy, pl. Wolności 17E.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama