Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Poznaj stan swojego zdrowia – przyjdź na badanie tęczówki oka

Obecne czasy to wszechobecny pośpiech i życie w biegu. Często przy tym zapominamy o zdrowiu. O tym, że warto jego stan regularnie kontrolować, nie trzeba nikogo przekonywać. Można to zrobić za pomocą badania tęczówki oka. Wkrótce w Słubicach będzie ku temu okazja.

oko

W dniach 6-7 października w naszym mieście pojawi się lek. Olga Kołkowa z Odessy. To doświadczona specjalistka z dziedziny irydologii. Czym się zajmuje? Wykonuje badanie tęczówki oka. Pozwala ono ocenić stan zdrowia pacjenta, wskazać przyczyny i miejsce, gdzie zaczyna się lub już trwa proces chorobowy.

- Diagnoza powala na bardzo dokładne określenie ogólnego stanu zdrowia i rozpoznanie choroby w najwcześniejszym stadium rozwoju (gdy pacjent nie ma jeszcze dolegliwości). Za pomocą irydoskopu jesteśmy w stanie sprawdzić co może się „wydarzyć” w naszym organizmie, nawet zanim wykaże to badanie z krwi – wyjaśnia Anna Schenk, organizatora spotkania w Słubicach. I podaje przykład jednej z pacjentek.

 - Dość młoda kobieta przyszła na badanie irydologiczne. Usłyszała, że może mieć problemy z hemoroidami odbytu. Ze względu na to, że kobieta nigdy nie miała z tym problemu a diagnoza wydała się dla niej niewiarygodna - nie uwierzyła w badanie. Za dosłownie parę miesięcy wystąpił u niej problem z hemoroidami odbytu i wtedy przypomniała sobie diagnozę - opowiada.

Jak przekonują irydolodzy, badania tego nie należy się bać, jest krótkie, bezinwazyjne i bezbolesne. Podkreślają, że nie chodzi o straszenie chorobami, ale możliwość odpowiedniej reakcji, np. poprzez suplementację czy bardziej ukierunkowane badania. Metoda ta jest powszechnie wykorzystywana w medycynie wschodu, na zachodzie dopiero się do niej przekonują - zarówno pacjenci, jak i środowiska medyczne.

irydolog

Badanie odbędzie się w dniach 6-7 października w hotelu Korona przy ul. Powstańców Wlkp. w Słubicach. ZOBACZ DOJAZD

Rejestracja:
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama