Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Poznaj stan swojego zdrowia – przyjdź na badanie tęczówki oka
reklama
reklama

Poznaj stan swojego zdrowia – przyjdź na badanie tęczówki oka

Obecne czasy to wszechobecny pośpiech i życie w biegu. Często przy tym zapominamy o zdrowiu. O tym, że warto jego stan regularnie kontrolować, nie trzeba nikogo przekonywać. Można to zrobić za pomocą badania tęczówki oka. Wkrótce w Słubicach będzie ku temu okazja.

oko

W dniach 6-7 października w naszym mieście pojawi się lek. Olga Kołkowa z Odessy. To doświadczona specjalistka z dziedziny irydologii. Czym się zajmuje? Wykonuje badanie tęczówki oka. Pozwala ono ocenić stan zdrowia pacjenta, wskazać przyczyny i miejsce, gdzie zaczyna się lub już trwa proces chorobowy.

- Diagnoza powala na bardzo dokładne określenie ogólnego stanu zdrowia i rozpoznanie choroby w najwcześniejszym stadium rozwoju (gdy pacjent nie ma jeszcze dolegliwości). Za pomocą irydoskopu jesteśmy w stanie sprawdzić co może się „wydarzyć” w naszym organizmie, nawet zanim wykaże to badanie z krwi – wyjaśnia Anna Schenk, organizatora spotkania w Słubicach. I podaje przykład jednej z pacjentek.

 - Dość młoda kobieta przyszła na badanie irydologiczne. Usłyszała, że może mieć problemy z hemoroidami odbytu. Ze względu na to, że kobieta nigdy nie miała z tym problemu a diagnoza wydała się dla niej niewiarygodna - nie uwierzyła w badanie. Za dosłownie parę miesięcy wystąpił u niej problem z hemoroidami odbytu i wtedy przypomniała sobie diagnozę - opowiada.

Jak przekonują irydolodzy, badania tego nie należy się bać, jest krótkie, bezinwazyjne i bezbolesne. Podkreślają, że nie chodzi o straszenie chorobami, ale możliwość odpowiedniej reakcji, np. poprzez suplementację czy bardziej ukierunkowane badania. Metoda ta jest powszechnie wykorzystywana w medycynie wschodu, na zachodzie dopiero się do niej przekonują - zarówno pacjenci, jak i środowiska medyczne.

irydolog

Badanie odbędzie się w dniach 6-7 października w hotelu Korona przy ul. Powstańców Wlkp. w Słubicach. ZOBACZ DOJAZD

Rejestracja:
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama