Słubice: 25 września 2017   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Klub Gier Planszowych zaprasza do wspólnej zabawy

Klub Gier Planszowych, który zadebiutował rok temu, wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Na wszystkich chętnych w wieku od 9 do 109 lat czeka solidna porcja umysłowej gimnastyki i mnóstwo zabawy z najciekawszymi planszówkami dostępnymi na rynku.

gry planszowe

Na klubowiczów czekają m.in. takie tytuły jak "Dawno dawno temu", "Tajniacy", "Splendor", "Cold Express", "Potwory w Nowym Jorku" czy "Takenoko". Dlaczego warto grać w gry planszowe? Ta forma rozrywki nie tylko rozwija umysł i poprawia koncentrację, ale przynosi dużo frajdy i pozwala zawierać nowe znajomości.

- Nie ważne czy kiedykolwiek grałeś w jakąś grę oferowaną przez Klub Gier Planszowych. Nasz instruktor wytłumaczy Ci zasady każdej gry. Mamy wiele różnych gier, z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Przyjdź i przekonaj się sam - zachęcają organizatorzy.

Pasjonaci gier planszowych spotykają się w każdy poniedziałek w godz. 17-19 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Na spotkanie można też przynieść własną grę i zaprosić pozostałych do wspólnego grania.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama