Słubice: 22 czerwca 2018   |   Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
reklama
reklama

Klub Gier Planszowych zaprasza do wspólnej zabawy

Klub Gier Planszowych, który zadebiutował rok temu, wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Na wszystkich chętnych w wieku od 9 do 109 lat czeka solidna porcja umysłowej gimnastyki i mnóstwo zabawy z najciekawszymi planszówkami dostępnymi na rynku.

gry planszowe

Na klubowiczów czekają m.in. takie tytuły jak "Dawno dawno temu", "Tajniacy", "Splendor", "Cold Express", "Potwory w Nowym Jorku" czy "Takenoko". Dlaczego warto grać w gry planszowe? Ta forma rozrywki nie tylko rozwija umysł i poprawia koncentrację, ale przynosi dużo frajdy i pozwala zawierać nowe znajomości.

- Nie ważne czy kiedykolwiek grałeś w jakąś grę oferowaną przez Klub Gier Planszowych. Nasz instruktor wytłumaczy Ci zasady każdej gry. Mamy wiele różnych gier, z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Przyjdź i przekonaj się sam - zachęcają organizatorzy.

Pasjonaci gier planszowych spotykają się w każdy poniedziałek w godz. 17-19 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Na spotkanie można też przynieść własną grę i zaprosić pozostałych do wspólnego grania.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama