Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

Nowoczesne meble fryzjerskie

barber-1453064 960_720

Najlepszą drogą do sukcesu każdego salonu fryzjerskiego jest profesjonalne wyposażenie. Odpowiednia aranżacja wnętrz stworzy przyjemny i ciepły klimat. Wybierając meble fryzjerskie warto wiedzieć, jaki efekt chcemy osiągnąć. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego warto zainwestować w estetyczny wygląd salonu.

Urządzić po swojemu

Stworzenie wygodnego i profesjonalnego miejsca pracy to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim zależy to od pomysłu i wysokości budżetu. Dodatkowym aspektem jest też wielkość pomieszczeń. Najlepszym połączeniem w salonie jest funkcjonalność z nowoczesnością. Gwarancję profesjonalnego wizerunku zapewniają, np. meble fryzjerskie Gabbiano. Znajdziemy tu bogatą ofertę foteli, konsoli, myjek, akcesoriów, a także zestawów. Wybór jest ogromny - od klasycznej ponadczasowej stylistyk ido produktów o unikatowym designie.

Harmonia przestrzeni

Profesjonalny salon fryzjerski charakteryzuje się nie tylko doświadczonymi ekspertami, ale również oryginalnością wnętrz. Oprócz szerokich umiejętności i kwalifikacji fryzjerów bierze się pod uwagę wystrój, dekoracje, kolory. Klient oczekuje przyjemnego spędzenia czasu, relaksu i komfortu. Zapewnić mu to może odpowiedni sprzęt i estetyczna przestrzeń. Pamiętajmy, że tylko sprawdzeni producenci gwarantują niezawodne i wygodne meble fryzjerskie. Efekt strzyżenia lub koloryzacji jest tak samo ważny, jak harmonia panująca w salonie.

Niezbędniki w salonie

Szukając mebli fryzjerskich weźmy pod uwagę wszystkie pomieszczenia. Recepcja będzie pełniła funkcję wizerunkową i należy ją odpowiednio zaaranżować. Na poczekalni powinno ustawić się wygodną sofę ze stoliczkiem, przy którym można wypić kawę czy poczytać gazetę. Witryny fryzjerskie mają elegancko prezentować kosmetyki i zachęcać klientów do zakupu. Fotele najlepiej, gdyby były regulowane i profilowane. Udogodnieniami będą podłokietniki i podnóżki. Podobnie jest z myjkami fryzjerskimi. Mają na celu odciążyć kręgi szyjne i zapewnić komfort klientowi. Przy wyborze mebli warto kierować się gwarancją producenta i trwałością ich wykonania.

Pozytywna ocena

Zadbanie o wnętrze i eleganckie meble fryzjerskie sprawi, że zwiększy się satysfakcja z wykonanych usług. Klienci będą chętnie wracać i polecać salon innym osobom. Wysoka jakość produktów, ciekawe wnętrze i oczywiście świetni fachowcy przyciągają tłumy. Należy cały czas utrzymywać pozytywny wizerunek na rynku. Złe opinie szybko się rozchodzą i można stracić klientów. Dbanie o czystość i estetykę salonu to dobra i mądra inwestycja w przyszłość.

Ułatwienie pracy

Meble fryzjerskie mają ułatwiać fryzjerom pracę. To ich kolejna funkcja, obok estetycznej i reprezentacyjnej. To fryzjerzy będą korzystać z szafek i laborów, wózków, pomocników fryzjerskich itp. Dlatego powinni mieć zapewniony wygodny dostęp do wszystkich przechowywanych rzeczy. Najpotrzebniejsze mogą trzymać pod ręką, np. na blacie. Fryzjer może korzystać z hokera podczas wykonywania usług. To obrotowy taboret bez oparcia, który można dopasować do swoich potrzeb. Podwyższa to komfort pracy, a jak wiadomo powszechnie, zadowoleni pracownicy wykonują lepiej swoje obowiązki.

[artykuł partnerski]

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama