Słubice: 18 stycznia 2018   |   Imieniny: Piotr, Małgorzata
reklama
reklama

Nowoczesne meble fryzjerskie

barber-1453064 960_720

Najlepszą drogą do sukcesu każdego salonu fryzjerskiego jest profesjonalne wyposażenie. Odpowiednia aranżacja wnętrz stworzy przyjemny i ciepły klimat. Wybierając meble fryzjerskie warto wiedzieć, jaki efekt chcemy osiągnąć. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego warto zainwestować w estetyczny wygląd salonu.

Urządzić po swojemu

Stworzenie wygodnego i profesjonalnego miejsca pracy to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim zależy to od pomysłu i wysokości budżetu. Dodatkowym aspektem jest też wielkość pomieszczeń. Najlepszym połączeniem w salonie jest funkcjonalność z nowoczesnością. Gwarancję profesjonalnego wizerunku zapewniają, np. meble fryzjerskie Gabbiano. Znajdziemy tu bogatą ofertę foteli, konsoli, myjek, akcesoriów, a także zestawów. Wybór jest ogromny - od klasycznej ponadczasowej stylistyk ido produktów o unikatowym designie.

Harmonia przestrzeni

Profesjonalny salon fryzjerski charakteryzuje się nie tylko doświadczonymi ekspertami, ale również oryginalnością wnętrz. Oprócz szerokich umiejętności i kwalifikacji fryzjerów bierze się pod uwagę wystrój, dekoracje, kolory. Klient oczekuje przyjemnego spędzenia czasu, relaksu i komfortu. Zapewnić mu to może odpowiedni sprzęt i estetyczna przestrzeń. Pamiętajmy, że tylko sprawdzeni producenci gwarantują niezawodne i wygodne meble fryzjerskie. Efekt strzyżenia lub koloryzacji jest tak samo ważny, jak harmonia panująca w salonie.

Niezbędniki w salonie

Szukając mebli fryzjerskich weźmy pod uwagę wszystkie pomieszczenia. Recepcja będzie pełniła funkcję wizerunkową i należy ją odpowiednio zaaranżować. Na poczekalni powinno ustawić się wygodną sofę ze stoliczkiem, przy którym można wypić kawę czy poczytać gazetę. Witryny fryzjerskie mają elegancko prezentować kosmetyki i zachęcać klientów do zakupu. Fotele najlepiej, gdyby były regulowane i profilowane. Udogodnieniami będą podłokietniki i podnóżki. Podobnie jest z myjkami fryzjerskimi. Mają na celu odciążyć kręgi szyjne i zapewnić komfort klientowi. Przy wyborze mebli warto kierować się gwarancją producenta i trwałością ich wykonania.

Pozytywna ocena

Zadbanie o wnętrze i eleganckie meble fryzjerskie sprawi, że zwiększy się satysfakcja z wykonanych usług. Klienci będą chętnie wracać i polecać salon innym osobom. Wysoka jakość produktów, ciekawe wnętrze i oczywiście świetni fachowcy przyciągają tłumy. Należy cały czas utrzymywać pozytywny wizerunek na rynku. Złe opinie szybko się rozchodzą i można stracić klientów. Dbanie o czystość i estetykę salonu to dobra i mądra inwestycja w przyszłość.

Ułatwienie pracy

Meble fryzjerskie mają ułatwiać fryzjerom pracę. To ich kolejna funkcja, obok estetycznej i reprezentacyjnej. To fryzjerzy będą korzystać z szafek i laborów, wózków, pomocników fryzjerskich itp. Dlatego powinni mieć zapewniony wygodny dostęp do wszystkich przechowywanych rzeczy. Najpotrzebniejsze mogą trzymać pod ręką, np. na blacie. Fryzjer może korzystać z hokera podczas wykonywania usług. To obrotowy taboret bez oparcia, który można dopasować do swoich potrzeb. Podwyższa to komfort pracy, a jak wiadomo powszechnie, zadowoleni pracownicy wykonują lepiej swoje obowiązki.

[artykuł partnerski]

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama