Słubice: 23 czerwca 2017   |   Imieniny: Wanda, Józef, Albin
reklama
reklama

Bicie kanapkowego rekordu w nowym miejscu

3 czerwca czeka nas kolejna impreza organizowana z okazji Dnia Dziecka, tym razem w Kunowicach. Jak już informowaliśmy wcześniej, organizatorzy zaplanowali bicie kanapkowego rekordu Polski. Zmieniła się jednak lokalizacja imprezy.

kunowice dzien_dzeicka_32

Festyn organizują sołectwa Słubice i Nowe Biskupice wraz z Fundacją Grupy Pomagamy. Termin wydarzenia pozostaje bez zmian - impreza odbędzie się 3 czerwca w godzinach 12:00-16:00. Organizatorzy zmienili jednak miejsce - zamiast na terenie dawnego boiska piłkarskiego, uczestnicy będą bawić się na świetlicy wiejskiej przy ul. Szkolnej.

Podczas Dnia Dziecka mieszkańcy Kunowic i Nowych Biskupic chcą pobić rekord Polski w zrobieniu najdłuższej kanapki. Do wspólnej zabawy zapraszają wszystkich chętnych. Jest o co walczyć, bo obecny rekord wynosi 120 m, a w planach jest utworzenie kanapki o długości 150 m!

Oprócz bicia rekordu na uczestników czekają również inne atrakcje. Zaplanowano m.in. gry i zabawy, malowanie buziek, dmuchańce, popcorn, watę cukrową, kiełbaski i wiele innych przyjemności dla ducha i ciała. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.

Czy w Kunowicach uda się pobić kanapkowy rekord Polski? Będziemy o tym informować na bieżąco. Bądźcie z nami na Facebooku.

dzien dziecka_kunowice_new

Termin: 03.06.2017, godz. 12-16. Miejsce: świetlica wiejska w Kunowicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama