Słubice: 16 grudnia 2017   |   Imieniny: Albina, Zdzisław
reklama
reklama

Bicie kanapkowego rekordu w nowym miejscu

3 czerwca czeka nas kolejna impreza organizowana z okazji Dnia Dziecka, tym razem w Kunowicach. Jak już informowaliśmy wcześniej, organizatorzy zaplanowali bicie kanapkowego rekordu Polski. Zmieniła się jednak lokalizacja imprezy.

kunowice dzien_dzeicka_32

Festyn organizują sołectwa Słubice i Nowe Biskupice wraz z Fundacją Grupy Pomagamy. Termin wydarzenia pozostaje bez zmian - impreza odbędzie się 3 czerwca w godzinach 12:00-16:00. Organizatorzy zmienili jednak miejsce - zamiast na terenie dawnego boiska piłkarskiego, uczestnicy będą bawić się na świetlicy wiejskiej przy ul. Szkolnej.

Podczas Dnia Dziecka mieszkańcy Kunowic i Nowych Biskupic chcą pobić rekord Polski w zrobieniu najdłuższej kanapki. Do wspólnej zabawy zapraszają wszystkich chętnych. Jest o co walczyć, bo obecny rekord wynosi 120 m, a w planach jest utworzenie kanapki o długości 150 m!

Oprócz bicia rekordu na uczestników czekają również inne atrakcje. Zaplanowano m.in. gry i zabawy, malowanie buziek, dmuchańce, popcorn, watę cukrową, kiełbaski i wiele innych przyjemności dla ducha i ciała. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.

Czy w Kunowicach uda się pobić kanapkowy rekord Polski? Będziemy o tym informować na bieżąco. Bądźcie z nami na Facebooku.

dzien dziecka_kunowice_new

Termin: 03.06.2017, godz. 12-16. Miejsce: świetlica wiejska w Kunowicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama