Słubice: 21 kwietnia 2018   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Jak skutecznie dotrzeć do niemieckiego klienta? (wideo)

Jak skutecznie dotrzeć do niemieckiego klienta? To pytanie zadaje sobie wiele przedsiębiorców. Poznaj historię Roberta - opowieść o sprawdzonych rozwiązaniach promujących Twoją firmę w Niemczech, które nie narażą Cię na wysokie koszty i stratę czasu.

robert 1

Robert jest mechanikiem samochodowym i uwielbia swoją pracę. Zdobył uznanie swoich klientów w Polsce więc zaczął przypuszczać, że za Odrą też docenią jego pracę. Bliskość granicy jest świetną okazją, by otwierać się na nowe możliwości.

Robert postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i podjął podobne działania marketingowe, które poczynił wcześniej reklamując swój warsztat w Polsce - zamówił reklamę i drobne ogłoszenie w gazecie, zamówił sporą ilość ulotek, które później osobiście roznosił po blokach. Mijały dni i tygodnie, mijał też czas, który Robert musiał poświęcić na kolejne próby marketingowe. To co u Roberta rosło - to zdenerwowanie i odczuwalnie wyższe wydatki na reklamę w Niemczech niż poniósł wcześniej reklamując się w Polsce. A efektów brak…

robert 2

Każdy z nas zna kogoś, kto próbuje zdziałać w podobny sposób myśląc, że zaoszczędzi w ten sposób pieniądze. Jednak brak znajomości obcego językowo i kulturowo rynku powoduje, że często gubi się w dobraniu odpowiednich metod i rozwiązań. Jest na to recepta – wystarczy powierzyć te zadania komuś, kto się na tym zna. Specjaliści wiedzą, co robią, podczas gdy Ty możesz skupić się na swoim fachu – robić coś, co Cię cieszy i przynosi realny zysk.

Nie marnuj czasu i pieniędzy

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była obecna w Niemczech – jest dla Ciebie idealne rozwiązanie. POLANDO.de to niemiecki serwis internetowy, który w profesjonalny i wiarygodny sposób przedstawi Twoją firmę w Niemczech. Najważniejszą rolę w prowadzeniu biznesu odgrywa dotarcie do klientów. Spora część przedsiębiorców popełnia błędy, dobierając nieodpowiednie narzędzia promocyjne. Te błędy wynikają tylko i wyłącznie z nieznajomości rynku. Dotarcie do właściwych klientów wiąże się z dobraniem odpowiedniej komunikacji i właściwym zaprezentowaniu swoich mocnych stron. Przedsiębiorca niekoniecznie się na tym zna. Nie musisz się na tym znać.

robert 3

Skorzystaj z rozwiązań promocyjnych, które sprawdziły się u klientów POLANDO. Portal integruje wszystkie działania marketingu internetowego, które mogą przyczynić się do zwiększenia popularności firmy na rynku niemieckim. Kreując kampanie promocyjną kieruje się chęcią zburzenia stereotypów, pobudzenia do myślenia i zbudowaniu zaufania.

Gwarancja dbałości i profesjonalizmu

Historia Roberta mogła by się skończyć smutnym poczuciem straconego czasu i pieniędzy, gdyby nie zwrócił się o pomoc do ekspertów. Dzięki współpracy z POLANDO, Robert może znów skupić się na tym, w czym czuje się pewnie, a portal dba o to, by jego firma była rozpoznawalna w Niemczech. Robert otrzymał atrakcyjny i zachęcający opis jego warsztatu i oferowanych usług, wszystko przetłumaczono na język niemiecki, zrobiono profesjonalne zdjęcia jego zakładu a dzięki czytelnej mapie każdy klient szybko odnajdzie właściwą drogę.

Prezentacja warsztatu Roberta umieszczona w serwisie POLANDO nie posiada takich ograniczeń jak np. gazeta czy ulotka - przez 365 dni w roku jest dostępna dla jego klientów niezależnie od pory dnia. Łatwo i szybko, o każdej porze wygodnej dla klienta, wpis na POLANDO.de informuje i promuje warsztat Roberta na terenie całych Niemiec.

Zobacz całą historię Roberta w krótkim filmie wideoChcesz lepiej poznać POLANDO?

Wejdź na stronę internetową - www.polando.pl, gdzie obszernie wyjaśniona jest cała idea serwisu. Możesz zajrzeć również na Facebooka oraz Instagrama.

Jeśli masz dodatkowe pytania, związanie z warunkami współpracy bądź funkcjonowaniem portalu, zadzwoń - 95 750 50 60 lub napisz do nas i umów się na spotkanie. Biuro Polando znajduje się we Frankfurcie nad Odrą przy ul. Słubickiej 9, tuż za mostem granicznym (10 metrów przed restauracją McDonald's).

polando logo

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama