Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Jak skutecznie dotrzeć do niemieckiego klienta? (wideo)

Jak skutecznie dotrzeć do niemieckiego klienta? To pytanie zadaje sobie wiele przedsiębiorców. Poznaj historię Roberta - opowieść o sprawdzonych rozwiązaniach promujących Twoją firmę w Niemczech, które nie narażą Cię na wysokie koszty i stratę czasu.

robert 1

Robert jest mechanikiem samochodowym i uwielbia swoją pracę. Zdobył uznanie swoich klientów w Polsce więc zaczął przypuszczać, że za Odrą też docenią jego pracę. Bliskość granicy jest świetną okazją, by otwierać się na nowe możliwości.

Robert postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i podjął podobne działania marketingowe, które poczynił wcześniej reklamując swój warsztat w Polsce - zamówił reklamę i drobne ogłoszenie w gazecie, zamówił sporą ilość ulotek, które później osobiście roznosił po blokach. Mijały dni i tygodnie, mijał też czas, który Robert musiał poświęcić na kolejne próby marketingowe. To co u Roberta rosło - to zdenerwowanie i odczuwalnie wyższe wydatki na reklamę w Niemczech niż poniósł wcześniej reklamując się w Polsce. A efektów brak…

robert 2

Każdy z nas zna kogoś, kto próbuje zdziałać w podobny sposób myśląc, że zaoszczędzi w ten sposób pieniądze. Jednak brak znajomości obcego językowo i kulturowo rynku powoduje, że często gubi się w dobraniu odpowiednich metod i rozwiązań. Jest na to recepta – wystarczy powierzyć te zadania komuś, kto się na tym zna. Specjaliści wiedzą, co robią, podczas gdy Ty możesz skupić się na swoim fachu – robić coś, co Cię cieszy i przynosi realny zysk.

Nie marnuj czasu i pieniędzy

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była obecna w Niemczech – jest dla Ciebie idealne rozwiązanie. POLANDO.de to niemiecki serwis internetowy, który w profesjonalny i wiarygodny sposób przedstawi Twoją firmę w Niemczech. Najważniejszą rolę w prowadzeniu biznesu odgrywa dotarcie do klientów. Spora część przedsiębiorców popełnia błędy, dobierając nieodpowiednie narzędzia promocyjne. Te błędy wynikają tylko i wyłącznie z nieznajomości rynku. Dotarcie do właściwych klientów wiąże się z dobraniem odpowiedniej komunikacji i właściwym zaprezentowaniu swoich mocnych stron. Przedsiębiorca niekoniecznie się na tym zna. Nie musisz się na tym znać.

robert 3

Skorzystaj z rozwiązań promocyjnych, które sprawdziły się u klientów POLANDO. Portal integruje wszystkie działania marketingu internetowego, które mogą przyczynić się do zwiększenia popularności firmy na rynku niemieckim. Kreując kampanie promocyjną kieruje się chęcią zburzenia stereotypów, pobudzenia do myślenia i zbudowaniu zaufania.

Gwarancja dbałości i profesjonalizmu

Historia Roberta mogła by się skończyć smutnym poczuciem straconego czasu i pieniędzy, gdyby nie zwrócił się o pomoc do ekspertów. Dzięki współpracy z POLANDO, Robert może znów skupić się na tym, w czym czuje się pewnie, a portal dba o to, by jego firma była rozpoznawalna w Niemczech. Robert otrzymał atrakcyjny i zachęcający opis jego warsztatu i oferowanych usług, wszystko przetłumaczono na język niemiecki, zrobiono profesjonalne zdjęcia jego zakładu a dzięki czytelnej mapie każdy klient szybko odnajdzie właściwą drogę.

Prezentacja warsztatu Roberta umieszczona w serwisie POLANDO nie posiada takich ograniczeń jak np. gazeta czy ulotka - przez 365 dni w roku jest dostępna dla jego klientów niezależnie od pory dnia. Łatwo i szybko, o każdej porze wygodnej dla klienta, wpis na POLANDO.de informuje i promuje warsztat Roberta na terenie całych Niemiec.

Zobacz całą historię Roberta w krótkim filmie wideoChcesz lepiej poznać POLANDO?

Wejdź na stronę internetową - www.polando.pl, gdzie obszernie wyjaśniona jest cała idea serwisu. Możesz zajrzeć również na Facebooka oraz Instagrama.

Jeśli masz dodatkowe pytania, związanie z warunkami współpracy bądź funkcjonowaniem portalu, zadzwoń - 95 750 50 60 lub napisz do nas i umów się na spotkanie. Biuro Polando znajduje się we Frankfurcie nad Odrą przy ul. Słubickiej 9, tuż za mostem granicznym (10 metrów przed restauracją McDonald's).

polando logo

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama