Słubice: 23 marca 2019   |   Imieniny: Pelagia, Feliks, Zbysław
reklama
reklama

Metamorfoza Magdaleny Rasińskiej - zobaczcie efekt (foto)

Cztery miesiące ciężkiej pracy, 19 zrzuconych kilogramów i tona pozytywnych emocji - tak w skrócie można podsumować metamorfozę Magdaleny Rasińskiej. Słubiczanka z pozytywnym skutkiem zakończyła walkę o lepszą wersję samej siebie. Zobaczcie z jakim efektem.

magda rasinska_metamorfoza
Magda podczas pierwszej wizyty w styczniu 2017 roku

Akcja "Metamorfoza z Naturhouse" rozpoczęła się na początku stycznia tego roku. 32-letnia Magdalena Rasińska ze Słubic trafiła pod skrzydła szefowej Centrum Dietetycznego Naturhouse Magdaleny Cieślak w przełomowym momencie swojego życia. Po urodzeniu dwójki dzieci ważyła 88 kg i miała dość tego jak wygląda jej ciało. Chciała zgubić zbędne kilogramy, które zaczęły na poważnie zagrażać jej zdrowiu i wrócić do uprawiania ukochanego sportu.

- Po pierwszym dziecku sama poszłam do dietetyczki. Zrzuciłam trochę kilogramów, ale potem zdecydowałam się na drugie dziecko. Już wtedy chciałam się zgłosić do pierwszej edycji programu Metamorfoza z Naturhouse, ale wtedy jeszcze karmiłam piersią. Za drugim razem się udało. Byłam zdeterminowana i bardzo mocno chciałam zmiany w życiu - wyjaśnia M. Rasińska.

Krok po kroku do sukcesu

To właśnie jej determinacja okazała się kluczem do sukcesu. Dzień po dniu, tydzień po tygodniu, cały czas uparcie wierząc w końcowy efekt, sukcesywnie poprawiała swoje wyniki. W międzyczasie odeszła z dotychczasowej pracy. Zaczęła regularnie się odżywiać, zmieniać nawyki żywieniowe, chodzić na treningi, a co najważniejsze, zmieniła mentalne podejście do siebie i swojego życia. Wszystko pod czujnym okiem i przy wsparciu ekspertów najpierw Naturhouse, a następnie marki Zdrowe, które łączy jedna osoba - dietetyczka i trenerka Magdalena Cieślak. Jak wspomina początki metamorfozy?

- Magda zaczynałą przemianę ważąc 88 kg. Zgłosiła się do nas chcać zmienić nie tylko masę ale i samą siebie również. Wcześniej była aktywna, lubiła ćwiczyć, ale zapomniała o sobie, poświęcając całą energię rodzinie, dzieciom i pracy. Jednak nie ma co ukrywać, dziecko będzie szczęśliwe tylko wtedy, gdy i mama będzie szczęśliwa - podkreśla M. Cieślak.

metamorfoza obie
Treningi były ciężkie, ale przyniosły efekt

Jak zaznacza twórczyni marki Zdrowe, Magdalena Rasińska była i nadal jest bardzo pilną i pracowitą podopieczną. W trakcie metamorfozy sama szukała dodatkowych rozwiązań, które pomagały jej redukować masę ciała. Uczęszczała na zajęcia z Indoor Cycling, fit gym (sztangi), cross fit. Zaczęła także biegać pod okiem swojego dawnego trenera Piotra Kiedrowicza.

W chudnięciu pomógł catering

W realizacji celów pomógł jej również dietetyczny catering od Zdrowe. Dzięki wypełnionym pysznościami pudełeczkom, mogła zaoszczędzić czas i jeść regularnie, a odpowiednia dieta - jak podkreślają eksperci - w procesie chudnięcia jest najważniejsza.

- Aby schudnąć należy zacząć inaczej myśleć i nie bać się przeorganizować swojego dnia. Magda poradziła sobie z tym doskonale. Zrzucenie aż 19 kg w tak krótkim czasie, to ogromny sukces. Było to możliwe dzięki jej niesamowitej determinacji i motywacji. Swoim optymizmem zarażała nas wszystkich. Świetnie się pracowało z Magdą, sumiennie realizowała treningi i założoną dietę. Dzięki temu ma teraz efekty - wyjaśnia M. Cieślak.

Cały proces metamorfozy mogliśmy śledzić w internecie. Akcji patronowali telewizja HTS oraz portal Słubice24. Magdalena Rasińska założyła także specjalny profil na Facebooku, gdzie umieszczała bieżące informacje o postępach w swojej zmianie na lepsze. To także było dla niej spore wyzwanie, bo nie każdy odważyłby się pokazywać publicznie swoje słabości, pot i łzy.

Finał akcji

Wielki finał akcji odbył się 9 maja. Magdalena Rasińska najpierw udała się do siedziby Zdrowe w Rzepinie, gdzie pod okiem Magdaleny Cieślak odbyło się oficjalne ważenie. Następnie Piotr Rybarczyk z salonu fryzjerskiego Dafne zadbał o jej wyjątkowe uczesanie. Zwieńczeniem finału był wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego "Agro Naumiec" w Białkowe. Nasza bohaterka została odpowiednia "upiększona" przez Joannę Słupczyńska, następnie odbyła się sesja fotograficzna przygotowana przez Kamilę Kozłowską, której efekty widać poniżej.

magda kamila
Magda Rasińska podczas finałowej sesji

Metamorfoza w liczbach
  • waga: było 88 kg / jest 69 kg
  • talia: było 91cm / jest 76 cm
  • pas: było 110 cm / jest 89 cm
  • biodra: było 115 cm / jest 97 cm
Jak Magdalena Rasińska oceniła swoją przemianę?

- Kiedyś z powodzeniem biegałam, jeździłam na zawody. Cieszę się, że wrociłam na sportową ściężkę, pojawiły się nowe marzenia. Zmieniło się moje podejście do życie. Pamiętajcie, jeśli mamy cele i marzenia - realizujemy je. Nie użalajmy się nad sobą, tylko bierzmy się do działania. Na moim przykładzie widać, że to wszystko jest możliwe. Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli i wspierali przez cały ten czas - rodzinie, bliskim i osobom zaangażowanym w akcję metamorfozy - powiedziała wzruszona M. Rasińska.

metamorfoza magda

Bohaterka akcji zapowiada, że finał nie oznacza, że spocznie na laurach. Jak sama podkreśla, chce jeszcze zrzucić kilka kilogramów. Dlatego nie robi sobie taryfy ulgowej i dalej jest aktywna. Będzie też współpracować z ekspertami marki Zdrowe, bo fachowe wsparcie cały czas jej się przyda. Myśli też o zrobieniu kursów z dietetyki lub fitnessu.

Sesja finałowa Magdaleny Rasińskiej

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama