Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Odra Pławidło nadal walczy o awans do A klasy

Po niedawnej dotkliwej porażce w Ośnie Lubuskim, piłkarze Odry Pławidło sprawili swoim kibicom miłą niespodziankę wygrywając z liderem rozgrywek B klasy Kosmosem Rudnica 2:0. Tym samym drużyna Krzysztofa Ryłko nadal liczy się w walce o awans do A klasy.

W niedzielnym spotkaniu zespół Odry zaprezentował się dużo lepiej niż tydzień temu w potyczce z rezerwami Spójni Ośno Lubuskie przegranej aż 1:7. Piłkarze od samego początku ruszyli do ataku, co chwila zagrażając bramce gości. Grę ofensywną napędzali Tomasz Chojnacki, powracający do zespołu Tomasz Świder oraz Krystian Haręzga. Liczne akcje przyniosły efekt i ten ostatni jeszcze przed przerwą ukoronował dobrą grę całej drużyny zdobyciem dwóch goli.

W drugiej części spotkania gra nie uległa zmianie. Choć gracze z Rudnicy zaczęli coraz odważniej atakować, nie byli w stanie sforsować bramki gospodarzy. Od 66 minuty Odra grała w osłabieniu, bo czerwoną kartkę za faul na przeciwniku otrzymał Waldemar Kwaśniewski. Mimo to zawodnicy z Pławidła byli w stanie wywalczyć rzut karny, którego na gola nie udało się jednak zamienić Krystianowi Traczykowi.

Dzięki zwycięstwu Odra Pławidło zmniejszyła stratę do Kosmosu Rudnica do 2 punktów. Kolejne spotkanie piłkarze rozegrają 13 maja na wyjeździe. Ich rywalem będzie Zew Dąbroszyn.

Odra Pławidło - Kosmos 78 Rudnica 2:0 (2:0). Bramki: Haręzga (32' i 34').
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama