Na takie rozpoczęcie rundy rewanżowej w IV Lidze Lubuskiej liczyli kibice Polonii Słubice. 16 marca „Duma pogranicza” wygrała wyjazdowe spotkanie z Arką Nowa Sól 2:0 i dołożyła cenne trzy punkty do swojego dorobku.

Polonia Słubice

- Podopieczni trenera Andrzeja Wypycha rozstrzygnęli spotkanie już w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisali się niezawodni Łukasz Tabaka i Przemysław Begier – relacjonuje Janusz Wardak, kierownik klubu.

Arka Nowa Sól - Polonia Słubice 0:2 (0:2). Bramki: Łukasza Tabaka (5'), Przemysław Begier (38').

Skład Polonii: Jakub Szewieliński, Mateusz Stefanowicz, Ihor Myrko, Eligiusz Krzeptowski, Dawid Kucharski, Mathis Citronnelle (60' Gabriel Chrostowski), Rafał Gronostaj (65' Irima Tebli), Przemysław Begier (75' Daniel Stadie), Łukasz Tabaka, Norbert Pawłowicz, Łukasz Chrostowski.

Transmisję z meczu można obejrzeć poniżej. Akcje bramkowe znajdują się między 13-14 oraz 46-47 minutą nagrania.

Dzięki zwycięstwu poloniści awansowali na 12 miejsce w tabeli i mają w swoim dorobku 16 punktów. Kolejne spotkanie, pierwsze w tej rundzie na własnym boisku, odbędzie się 23 marca. Rywalem Polonii będzie Pogoń Świebodzin. Początek meczu o godz. 15:00.