Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Słubice24.pl Wiadomości Sport Słubiczanie w czołówce sportowego plebiscytu LZS
reklama
reklama

Słubiczanie w czołówce sportowego plebiscytu LZS

Początek roku to dla sportowców czas rozmaitych podsumowań i rankingów. Także lubuskie zrzeszenie LZS, do którego należy Lubusz Słubice, miało swój plebiscyt. W czołówce poszczególnych klasyfikacji za rok 2018 nie mogło zabraknąć przedstawicieli słubickiego klubu.

dzien dziecka_sosir
Dzień Dziecka na sportowo został imprezą roku zrzeszenia LZS

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Lubuskiego Zrzeszenia LZS to coroczna impreza, która szczególnie w środowisku lekkoatletycznym traktowana jest bardzo prestiżowo. W tym roku mieliśmy już IX edycję, a gala podsumowująca całe przedsięwzięcie odbyła się 2 lutego w zajeździe Hubertus w Słońsku.

W klasyfikacji zawodników na 2 miejscu uplasował się Jakub Czak z Lubusza Słubice, a o dwie pozycje niżej był jego klubowy kolega Antonii Plichta.

Doceniono także trenerów. W tej klasyfikacji na najniższym stopniu podium wylądował Jacek Grześkowiak, a piąta lokata przypadła w udziale Grzegorzowi Kaczmarkowi. Obaj to szkoleniowcy wspomnianego J. Czaka.

Jako Słubice mieliśmy także swój powód do dumy. Festiwal sportowy z okazji Dnia Dziecka, organizowany przez Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Słubicach, został uznany za najlepszą imprezę roku LZS. Nagrodę odebrał Ryszard Chustecki.

Wyróżnienie trafiło także do byłego już wiceburmistrza Słubic (obecnie pełni tę funkcję w Krośnie Odrzańskim) Romana Siemińskiego, przez wiele lat związanego także ze słubickim Lubuszem. Zajął 2 miejsce w klasyfikacji „Działacz roku”.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama