Słubice: 21 kwietnia 2019   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Słubiczanie w czołówce sportowego plebiscytu LZS

Początek roku to dla sportowców czas rozmaitych podsumowań i rankingów. Także lubuskie zrzeszenie LZS, do którego należy Lubusz Słubice, miało swój plebiscyt. W czołówce poszczególnych klasyfikacji za rok 2018 nie mogło zabraknąć przedstawicieli słubickiego klubu.

dzien dziecka_sosir
Dzień Dziecka na sportowo został imprezą roku zrzeszenia LZS

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Lubuskiego Zrzeszenia LZS to coroczna impreza, która szczególnie w środowisku lekkoatletycznym traktowana jest bardzo prestiżowo. W tym roku mieliśmy już IX edycję, a gala podsumowująca całe przedsięwzięcie odbyła się 2 lutego w zajeździe Hubertus w Słońsku.

W klasyfikacji zawodników na 2 miejscu uplasował się Jakub Czak z Lubusza Słubice, a o dwie pozycje niżej był jego klubowy kolega Antonii Plichta.

Doceniono także trenerów. W tej klasyfikacji na najniższym stopniu podium wylądował Jacek Grześkowiak, a piąta lokata przypadła w udziale Grzegorzowi Kaczmarkowi. Obaj to szkoleniowcy wspomnianego J. Czaka.

Jako Słubice mieliśmy także swój powód do dumy. Festiwal sportowy z okazji Dnia Dziecka, organizowany przez Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Słubicach, został uznany za najlepszą imprezę roku LZS. Nagrodę odebrał Ryszard Chustecki.

Wyróżnienie trafiło także do byłego już wiceburmistrza Słubic (obecnie pełni tę funkcję w Krośnie Odrzańskim) Romana Siemińskiego, przez wiele lat związanego także ze słubickim Lubuszem. Zajął 2 miejsce w klasyfikacji „Działacz roku”.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama