Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Słubice24.pl Wiadomości Sport Rekordowa wygrana szczypiornistek z Jedynki - Gubin pokonany 55:6 (wideo)
reklama

Rekordowa wygrana szczypiornistek z Jedynki - Gubin pokonany 55:6 (wideo)

Przypomniały o sobie kibicom szczypiornistki UKS Jedynka Słubice. I to w jakim stylu! 3 lutego podczas kolejnego meczu w ramach Lubuskiej Ligi Młodziczek pokonały reprezentantki GMTS Sparta Gubin 55:6. To klubowy rekord.

uks sparta_gubin_akcja

Tak wysoko w żadnym oficjalnym spotkaniu podopieczne Jerzego Grabowskiego jeszcze nie wygrały. Były faworytkami, ale nikt – nawet najwięksi kibice - nie spodziewał się aż tak wysokiego zwycięstwa.

Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando słubiczanek, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 23:4. W drugiej było jeszcze lepiej. 32 gole strzelone i tylko 2 stracone to prawdziwa deklasacja.

Na listę strzelców wpisały się praktycznie wszystkie zawodniczki słubickiej drużyny (najwięcej zdobyła Julia Sterenczak – 14). Ale warto także wspomnieć o roli wszystkich trzech bramkarek - każda na swoim koncie zanotowała obronę rzutu karnego.

GMTS Sparta Gubin – UKS Jedynka Słubice 6:55 (4:23)

Skład UKS: Wroniewicz Aleksandra (7), Rajda Iga (3), Kliszczak Paulina (11), Oleksyn Oliwia (2), Sterenczak Julia (14), Lepak Wiktoria (2), Żarnowska Juia, Kazimierska Dominika (6), Białkowska Inga (2), Tańczak Natasza (7), Różańska Julia, Kowalska Julia (1), Ganczarz Klaudia (b), Heppner Marta (b), Kloc Ewa (b). Trener: Jerzy Grabowski.

Najciekawsze fragmenty spotkania możecie obejrzeć na poniższym filmie.Po 4 ligowych kolejkach piłkarki UKS Jedynka Słubice mają komplet zwycięstw i są liderkami tabeli Lubuskiej Ligi Młodziczek. Kolejne spotkanie już 10 lutego o godz. 10:00. Słubiczanki zmierzą się na własnym parkiecie (hala Gimnazjum nr 1) z drugą niepokonaną jak do tej pory drużyną w lidze - MUKS Lider Świebodzin.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama