Słubice: 16 listopada 2018   |   Imieniny: Maria, Edmund, Marek
reklama
reklama

Kto wesprze słubicką piłkę pod biało-niebieskim szyldem?

O tym jak radzą sobie na zielonej murawie piłkarze SKP Słubice, mieliśmy okazję pisać wiele razy. W obecnym sezonie drużyna jest na topie, są zwycięstwa, a kibice licznie przychodzą na mecze. Jednak, aby dalej się rozwijać, biało-niebiescy potrzebują wsparcia.

Arkadasz Kebab

Dlatego za naszym pośrednictwem działacze klubu zwrócili się z otwartym apelem o sponsoring. Co może SKP Słubice może zaoferować swoim przyszłym partnerom?

Korzyści dla obu stron

Chodzi przede wszystkim o prezentację logo firmy na klubowej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. To także regularna informacja o sponsoringu w doniesieniach medialnych (dzięki współpracy m.in. ze Słubice24), a nawet możliwość prezentacji reklamy firmy w trakcie meczu.

To jednak nie wszystko, bo klubowi działacze są otwarci na propozycje od potencjalnych partnerów, a oferta sponsorska może być indywidualnie dopasowana do oczekiwań zainteresowanej firmy. Nie musi to być też wsparcie finansowe, a np. barter.

- Sport daje duże możliwości kreowania pozytywnej reklamy, a kibice wiedząc, że dana firma wspiera ich ulubioną drużynę, znacznie chętniej korzystają z jej usług – wyjaśnia odpowiedzialny za promocję w klubie Łukasz Najder

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 503 048 562, Można też pisać na profil SKP Słubice na Facebooku.

Zagrają starsi i młodsi

A w akcji zawodników SKP Słubice można zobaczyć już w najbliższy weekend. 21 października o godz. 15 grają u siebie mecz z Toromą Torzym. Zapraszamy do kibicowania.

Ciekawych jak na zielonej murawie spisują się najmłodsi podopieczni SKP Słubice, zapraszamy tego dnia na obiekt nieco wcześniej. Drużyna dziecięca prowadzona wspólnie z Fundacją Grupy Pomagamy zmierzy się z UKS Torzym. Dzieci wezmą też udział w późniejszym wyprowadzeniu piłkarzy na boisko.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama