Słubice: 21 maja 2019   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Słubice24.pl Wiadomości Sport Kto wesprze słubicką piłkę pod biało-niebieskim szyldem?
reklama
reklama

Kto wesprze słubicką piłkę pod biało-niebieskim szyldem?

O tym jak radzą sobie na zielonej murawie piłkarze SKP Słubice, mieliśmy okazję pisać wiele razy. W obecnym sezonie drużyna jest na topie, są zwycięstwa, a kibice licznie przychodzą na mecze. Jednak, aby dalej się rozwijać, biało-niebiescy potrzebują wsparcia.

Arkadasz Kebab

Dlatego za naszym pośrednictwem działacze klubu zwrócili się z otwartym apelem o sponsoring. Co może SKP Słubice może zaoferować swoim przyszłym partnerom?

Korzyści dla obu stron

Chodzi przede wszystkim o prezentację logo firmy na klubowej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. To także regularna informacja o sponsoringu w doniesieniach medialnych (dzięki współpracy m.in. ze Słubice24), a nawet możliwość prezentacji reklamy firmy w trakcie meczu.

To jednak nie wszystko, bo klubowi działacze są otwarci na propozycje od potencjalnych partnerów, a oferta sponsorska może być indywidualnie dopasowana do oczekiwań zainteresowanej firmy. Nie musi to być też wsparcie finansowe, a np. barter.

- Sport daje duże możliwości kreowania pozytywnej reklamy, a kibice wiedząc, że dana firma wspiera ich ulubioną drużynę, znacznie chętniej korzystają z jej usług – wyjaśnia odpowiedzialny za promocję w klubie Łukasz Najder

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 503 048 562, Można też pisać na profil SKP Słubice na Facebooku.

Zagrają starsi i młodsi

A w akcji zawodników SKP Słubice można zobaczyć już w najbliższy weekend. 21 października o godz. 15 grają u siebie mecz z Toromą Torzym. Zapraszamy do kibicowania.

Ciekawych jak na zielonej murawie spisują się najmłodsi podopieczni SKP Słubice, zapraszamy tego dnia na obiekt nieco wcześniej. Drużyna dziecięca prowadzona wspólnie z Fundacją Grupy Pomagamy zmierzy się z UKS Torzym. Dzieci wezmą też udział w późniejszym wyprowadzeniu piłkarzy na boisko.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama