Słubice: 16 lutego 2019   |   Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
reklama
reklama

Rowerowy festyn na dwóch kółkach (foto/wyniki)

Na dwóch kółkach mogą ścigać się nie tylko dorośli. W miniony weekend udowodnili to uczestnicy festynu rowerowego, który odbył się równolegle do finału Zachodniej Ligi MTB. Było dużo dobrej zabawy, rywalizacji na serio, a za metą dyplomy, medale i nagrody. Zobaczcie sami!

Festyn dla dzieci

Imprezę na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowało stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu. Na trasie prowadzącej po bieżni stadionu rywalizowały dzieci w czterech kategoriach wiekowych (z podziałem na chłopców i dziewczęta) - maluszki na rowerkach biegowych oraz starsze dzieci wg podziału: 3-4, 5-6 i 7-8 lat.

Choć pogoda nie rozpieszczała, to gorących emocji było co nie miara, nie tylko wśród samych uczestników, ale także żywiołowo ich dopingujących rodziców. Wysiłek się opłacił, bo na najlepsze trójki w każdej kategorii czekały statuetki i nagrody rzeczowe.

- Nikt jednak nie wyszedł z pustymi rękami, bo wszystkie dzieci otrzymały na mecie medal i dyplom za uczestnictwo – relacjonuje Robert Tomczak, jeden z organizatorów. Przy wręczaniu trofeów wspierała go wicemistrzyni świata weteranów w rzucie dyskiem Małgorzata Krzyżan.

ZOBACZ WYNIKI

Impreza odbyła się dzięki finansowemu wsparciu z budżetu gminy Słubice. Portal Słubice24 był patronem medialnym imprezy. Zapraszamy na fotorelację.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama