Słubice: 17 listopada 2018   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
reklama
reklama

Gdzie oglądać mistrzostwa świata w piłce nożnej?

14 czerwca rozpoczęło się największe sportowe wydarzenie tego roku – mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Uczestnikiem mundialowego szaleństwa jest także reprezentacja Polski z naszym Łukaszem Fabiańskim. Gdzie w Słubicach można oglądać piłkarskie transmisje?

euro2016 021

Podczas EURO 2016 ogromną popularnością cieszyła się strefa kibica tuż za mostem granicznym, gdzie Polacy i Niemcy mogli dopingować swoje reprezentacje. Strefa była wspólnym dziełem naszego SOSiR-u oraz frankfurckiej spółki Messe Und Veranstaltungs GmbH.

Tym razem oba podmioty nie organizują podobnej strefy, co potwierdził w rozmowie z naszą redakcją prezes SOSiR Zbigniew Sawicki. Jednak to nie znaczy, że nie będzie można oglądać mistrzowskich zmagań na dużym ekranie.

Z okazji Miejskiego Święta Hanzy przed ratuszem we Frankfurcie zostanie ustawiony telebim, na którym będą puszczane transmisje. Będzie tu można obejrzeć decydujące spotkania mundialu jak półfinały (10 i 11 lipca o godz. 20) oraz finał (15 lipca o godz. 17). Wstęp wolny dla wszystkich, także dla kibiców z Polski. Na miejscu oczywiście będzie dostępna gastronomia.

A jeśli ktoś woli oglądać mecze w lokalu, to warto odwiedzić Klub Prowincja. Tam na rzutniku będą pokazywane wszystkie mecze, a na kibiców czekają ekstra niespodzianki w postaci specjalnych przekąsek i dobrze zaopatrzony bar z licznymi promocjami. W razie potrzeby dla kibiców zostanie uruchomiona dodatkowa sala. Rezerwacje: tel. 666 340 414.

Podobnie jest w Barze Pod Mostem, gdzie wszystkie mecze mundialu będzie można zobaczyć na dużych telewizorach w rozdzielczości full HD. Jak zapewnia właściciel Sebastian Przybył, goście nie będą zawiedzeni – jest pyszne jedzenie z grilla, niepowtarzalna atmosfera oraz oczywiście moc rozmaitych trunków. Rezerwacje: tel. 697 561 408.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama