Słubice: 24 marca 2019   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

Biało-niebiescy powalczą o podium

17 czerwca przed SKP Słubice ostatni mecz sezonu. Biało-niebiescy i tak mogą go już uznać za udany, choć miejsca na podium tabeli A klasy nie mogą być jeszcze pewni. Wszystko zależy od wyniku ostatniej potyczki.

skpslubice 2018

Na własnym boisku podopieczni trenera Przemysława Majchrzaka zmierzą się z Chrobrym Drzeńsko. To bardzo wymagający rywal, które obecnie znajduje się na piątym miejscu w tabeli. Podczas rundy jesiennej ekipa Chrobrego wygrała u siebie z SKP 3:2. I to był niezwykle zacięty pojedynek.

Podobnego scenariusza sympatycy biało-niebieskich spodziewają się także w najbliższą niedzielę. Jeśli SKP wygra, na pewno zajmie drugie miejsce. W przypadku remisu lub porażki – wszystko będzie zależeć od wyjazdowego pojedynku trzeciej w tabeli Juwenii Boczów z Lubniewiczanką Lubniewice. "Namieszać" może też Celuloza Kostrzyn, która obecnie jest czwarta (gra na wyjeździe z Zorzą Kowalów).

W imieniu działaczy i piłkarzy SKP zapraszamy wszystkich do przyjścia na mecz i gorącego dopingowania. Zapowiadają się duże emocje!

Termin: 17.06.2018, godz. 17:00. Miejsce: boisko boczne SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama