Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Biało-niebiescy powalczą o podium

17 czerwca przed SKP Słubice ostatni mecz sezonu. Biało-niebiescy i tak mogą go już uznać za udany, choć miejsca na podium tabeli A klasy nie mogą być jeszcze pewni. Wszystko zależy od wyniku ostatniej potyczki.

skpslubice 2018

Na własnym boisku podopieczni trenera Przemysława Majchrzaka zmierzą się z Chrobrym Drzeńsko. To bardzo wymagający rywal, które obecnie znajduje się na piątym miejscu w tabeli. Podczas rundy jesiennej ekipa Chrobrego wygrała u siebie z SKP 3:2. I to był niezwykle zacięty pojedynek.

Podobnego scenariusza sympatycy biało-niebieskich spodziewają się także w najbliższą niedzielę. Jeśli SKP wygra, na pewno zajmie drugie miejsce. W przypadku remisu lub porażki – wszystko będzie zależeć od wyjazdowego pojedynku trzeciej w tabeli Juwenii Boczów z Lubniewiczanką Lubniewice. "Namieszać" może też Celuloza Kostrzyn, która obecnie jest czwarta (gra na wyjeździe z Zorzą Kowalów).

W imieniu działaczy i piłkarzy SKP zapraszamy wszystkich do przyjścia na mecz i gorącego dopingowania. Zapowiadają się duże emocje!

Termin: 17.06.2018, godz. 17:00. Miejsce: boisko boczne SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama