Słubice: 19 czerwca 2019   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Słubice24.pl Wiadomości Sport Rzepin podwójnym mistrzem powiatu w piłce nożnej
reklama
reklama

Rzepin podwójnym mistrzem powiatu w piłce nożnej

Na boiskach SOSiR odbyły się dziecięce mistrzostwa w piłce nożnej w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. O tytuły mistrzów powiatu słubickiego rywalizowali uczniowie szkół podstawowych, zarówno chłopaki, jak i dziewczyny. W obu kategoriach na pierwszym stopniu podium stanęli rzepinianie.

rejony pilka_rzepin

Nie tylko chłopaki kopią piłkę! 24 maja na boisku SOSiR zameldowało się 10 drużyn, w tym aż 5 dziewczęcych, które zgłosiły się do piłkarskich mistrzostw naszego powiatu. Impreza rozgrywana była w ramach Igrzysk Dzieci Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

Dziewczyny na boisku radziły sobie bardzo dobrze, a bezkonkurencyjne były uczennice Szkoły Podstawowej z Rzepina, które wygrały wszystkie swoje mecze – zdobyły przy tym 33 bramki, a straciły 6. Oprócz nich awans na szczebel rejonowy wywalczyły również uczennice z SP w Golicach. Za nimi uplasowały się reprezentantki Kunowic, Cybinki i Ośna Lubuskiego.

Na murawie tego dnia dzielnie walczyli również chłopcy. W otwartych mistrzostwach Słubic również najlepsi okazali się młodzi reprezentanci Rzepina! Wygrali swoje mecze stosunkiem bramek 31 do 3. Oprócz nich w rejonach wystartuje reprezentacja SP 1 ze Słubic. Za nimi znaleźli się piłkarze z SP nr 3 w Słubicach, SP z Ośna Lubuskiego oraz drużyna, w której grali wspólnie uczniowie z Golic i Kunowic.

Gratulacje dla wszystkich uczestników. Trzymamy kciuki za udane występy na szczeblu rejonowym.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama