Słubice: 20 marca 2019   |   Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
reklama
reklama

Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce – komplet wyników

Znamy już komplet wyników lekkoatletycznych mistrzostw Słubic. Wcześniej na naszej stronie publikowaliśmy fotorelacje z dwudniowych zawodów, w których o miejsca na podium rywalizowała młodzież ze szkół podstawowych, średnich i gimnazjum z terenu powiatu słubickiego.

Mistrzostwa Słubic w LA

Zawody odbyły się w dniach 10-11 maja na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pierwszego dnia startowały dzieci ze szkół podstawowych podzielone na trzy kategorie wiekowe: dzieci młodsze (10-11 lat), dzieci starsze (12-13), młodzik (14). Dzień później na bieżni, skoczni i rzutni pojawili się uczniowie gimnazjów i szkół średnich, którzy rywalizowali w kategoriach: młodzik (15), junior młodszy (16-17) oraz junior (18-19).

Na najlepszych z nich czekały nie tylko dyplomy i prestiżowe tytuły mistrzów Słubic. Miejsce na podium było także przepustką do finału wojewódzkiego Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Poznajcie najlepszych lekkoatletów naszego powiatu.

Mistrzostwa Słubic w LA - wyniki
Fotorelacje z obu imprez znajdują się w naszych wcześniejszych publikacjach:
Organizatorami zawodów byli: burmistrz Słubic, starosta słubicki, Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słubicach, LKS Lubusz Słubice, Zespól Administracyjny Oświaty w Słubicach, SZS Ziemia Lubuska w Zielonej Górze, Lubuski Związek Lekkiej Atletyki w Zielonej Górze.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama