Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

IV liga już w sobotę? Polonia zagra z Orłem

Czy awans Polonii Słubice do IV ligi w piłce nożnej będziemy świętować już w tę sobotę? Jeśli słubiczanie zdobędą na własnym boisku 3 punkty, to tak się właśnie stanie. Władze klubu i sami zawodnicy zapraszają wszystkich na mecz i do kibicowania.

polonia stal

Obecnie Polonia Słubice jest liderem klasy okręgowej i ma 11 punktów przewagi nad drugim w tabeli Spartakiem Deszczno, a do końca sezonu pozostały 4 kolejki. Jeśli wygra w sobotę z Orłem Międzyrzecz, to bez patrzenia na inne mecze, będzie mieć już zapewniony triumf w całych rozgrywkach i awans do IV ligi.

O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo. Orzeł Międzyrzecz to do niedawna najgroźniejszy rywal Polonii do awansu i jedyna drużyna, która wygrała z polonistami w rundzie jesiennej. Wtedy na boisku było aż 5:0 dla rywali.

Czy Polonia weźmie rewanż i odprawi z kwitkiem gości z Międzyrzecza? Tak zapowiadają sami piłkarze! Przekonamy się o tym już 26 maja. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek o godz. 17:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama