Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

IV liga już w sobotę? Polonia zagra z Orłem

Czy awans Polonii Słubice do IV ligi w piłce nożnej będziemy świętować już w tę sobotę? Jeśli słubiczanie zdobędą na własnym boisku 3 punkty, to tak się właśnie stanie. Władze klubu i sami zawodnicy zapraszają wszystkich na mecz i do kibicowania.

polonia stal

Obecnie Polonia Słubice jest liderem klasy okręgowej i ma 11 punktów przewagi nad drugim w tabeli Spartakiem Deszczno, a do końca sezonu pozostały 4 kolejki. Jeśli wygra w sobotę z Orłem Międzyrzecz, to bez patrzenia na inne mecze, będzie mieć już zapewniony triumf w całych rozgrywkach i awans do IV ligi.

O zwycięstwo nie będzie jednak łatwo. Orzeł Międzyrzecz to do niedawna najgroźniejszy rywal Polonii do awansu i jedyna drużyna, która wygrała z polonistami w rundzie jesiennej. Wtedy na boisku było aż 5:0 dla rywali.

Czy Polonia weźmie rewanż i odprawi z kwitkiem gości z Międzyrzecza? Tak zapowiadają sami piłkarze! Przekonamy się o tym już 26 maja. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek o godz. 17:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama