Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Weterani uczczą pamięć Zdzisława Skręty

O tym, że nasi lekkoatletyczni weterani są w dobrej formie, przekonaliśmy się w tym sezonie już nie jeden raz. 7 października będzie ku temu kolejna okazja – podczas Słubickiego Mityngu Weteranów. Impreza będzie połączona z Memoriałem Zdzisława Skręty.

mistrzostwa-viadrina33

To już ósma edycja impreza, która upamiętnia tego niezwykle popularnego i cenionego nauczyciela wychowania fizycznego i propagatora sportu. Uczestnicy będą rywalizować w konkurencjach, które były szczególnie bliskie Zdzisławowi Skręty - pchnięciu kulą oraz rzucie dyskiem, oszczepem i młotem. Warunkiem startu jest ukończone 35 lat.

Jak informuje dyrektor SOSiR Ryszard Chustecki, do zawodów zgłosiło się już ponad 30 zawodników. Honoru gospodarzy będą bronić weterani Lubusza Słubice, m.in. Małgorzata Krzyżan i Łukasz Horoszkiewicz.

Początek zawodów zaplanowano o godz. 11.00. Następnie na boisku bocznym (11:30) odbędzie się rzut młotem. Pozostałe konkurencje zostaną rozegrane już na głównej płycie stadionu SOSiR od godz. 12.15.

Zapraszamy do kibicowania!

Termin: 07.10.2016, godz. 11:00. Miejsce: stadion SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama