Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Kibice i przyjaciele pożegnają Darka Białego (foto)

We wtorek przekazaliśmy smutną wiadomość o śmierci Dariusza Białego, jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci w historii słubickiej piłki nożnej, wieloletniego bramkarza Polonii Słubice. Wiemy już o której odbędzie się jego pogrzeb. Mamy też dla kibiców garść fotograficznych wspomnień o Darku.

Pogrzeb wraz z mszą św. zaplanowano w piątek o godz. 14 na cmentarzu komunalnym w Słubicach. W przygotowaniach do uroczystości pomagają przyjaciele z boiska, którzy zadbają o ostatnie pożegnanie Darka. Mile widziani są wszyscy kibice i znajomi, którzy chcieliby uczcić pamięć zmarłego.

Z czasów, gdy Darek Biały i jego koledzy występowali na piłkarskich boiskach, nie zachowało się zbyt wiele fotografii. Nam jednak udało się dotrzeć do klubowej kroniki Polonii Słubice, gdzie odnaleźliśmy nieco zdjęć na których jest nieżyjący już bramkarz. Archiwum udostępnił naszej redakcji prezes klubu Andrzej Martyniak za co bardzo dziękujemy.

Zapamiętajmy Darka właśnie takim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama