Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Wygraj bilety na koncert Maleńczuka

W marcu w Słubicach będziemy gościć Macieja Maleńczuka. Artysta zagra koncert w Collegium Polonicum. Dla naszych czytelników mamy bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie.

malenczuk slubice

Koncert w Słubicach odbędzie się 3 marca o godz. 19:00. Na scenie Maciej Maleńczuk zaprezentuje zestaw wcześniejszych pieśni ulicznych, jak i swoich późniejszych dokonań, dzięki którym zyskał sympatię i popularność publiczności.

Sprzedaż i rezerwację biletów prowadzi Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, ul. 1 Maja, tel. 95 758 2439. Cena biletu: 80 złotych.

Bilet na koncert można też wygrać w naszym konkursie. Aby wziąć w nim udział należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "Maleńczuk",
  • login z portalu,
  • krótkie uzasadnienie dlaczego właśnie Tobie należy się bilet.
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia. Otrzymają je osoby, które udzialą najciekawszej odpowiedzi.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama