Słubice: 12 listopada 2019   |   Imieniny: Renata, Witold, Konrad
Słubice24.pl Wiadomości Kultura "La Frontera” zaprasza na finałowy koncert flamenco z udziałem Nadii Mazur
reklama
reklama

"La Frontera” zaprasza na finałowy koncert flamenco z udziałem Nadii Mazur

Gorąca impreza w rytmach flamenco! Szkoła Tańca „La Frontera” zaprasza na coroczny finałowy koncert. Udział w nim weźmie wyjątkowy gość – Nadia Mazur, tancerka, pedagog, która uczyła tańca m.in. Stefano Terrazzino czy Jana Klimenta.

nadia flamenco

To będzie wieczór pełen gorących andaluzyjskich rytmów. Muzyka, taniec, pasja, emocje – tego wszystkiego nie zabraknie podczas dorocznego finałowego koncertu Szkoły Tańca „La Frontera”.

Na scenie zaprezentują się wszystkie grupy, zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy zgłębiają tajniki flamenco pod okiem Joanny Zapały.

Gościem tegorocznego koncertu będzie Nadia Mazur, wyjątkowa tancerka i pedagog. Ma bogaty dorobek artystyczny. Ukończyła hiszpańską Fundación Cristina Heeren w Sewilli, a także kierunek choreografia i teoria tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Od 2012 roku prowadzi elitarną szkołę kultury i tańca flamenco w Warszawie. Kształci nie tylko adeptów tańca, ale także profesjonalistów. Trenowała m.in. mistrzowską parę Kingę Jurecką i Marka Fiksę, a także tancerzy powszechnie znanych szerokiej publiczności. Występowała jako gość specjalny w programach takich jak "Taniec z gwiazdami" czy "Top Model".

Bilety w cenie 25 zł do kupienia w kasie SMOK-a oraz pod nr tel. 609 815 222.

Termin: 07.06.2019, godz. 17-18. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama