Słubice: 23 stycznia 2020   |   Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Atelier Taneczne Patrycji Janickiej rozbiło bank medali na festiwalu w Przytocznej
reklama
reklama

Atelier Taneczne Patrycji Janickiej rozbiło bank medali na festiwalu w Przytocznej

Tancerze z Atelier Tanecznego Patrycji Janickiej odnoszą kolejne sukcesy! Tym razem okazali się bezkonkurencyjni na VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Dance – Passion and Life”, który odbył się w Przytocznej.

atelier przytoczna

25 maja na hali sportowej Zespołu Szkół w Przytocznej spotkało się ponad 100 formacji tanecznych. Łącznie swoje umiejętności zaprezentowało ponad 1600 tancerzy z różnych dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, działających przy domach kultury, szkołach i innych placówkach.

Sędziami na tym festiwalu byli: Anna Głogowska, Zbigniew Karbowski, Anna Beker i Artur Niezgoda. Docenili oni kunszt taneczny młodych adeptów sceny z Atelier Tanecznego. Aż 4 grupy zwyciężyły w swoich kategoriach! Pierwsze miejsce zdobyły: D8, D3, D6, D7. Grupa D4 z Rzepina zdobyła wyróżnienie.

Słubiczanie otrzymali również jedną z najbardziej prestiżowych nagród - zostali uhonorowani Grand Prix całego turnieju za wszystkie układy choreograficzne.

atelier przytoczna_2

To kolejny duży sukces szkoły tańca ze Słubic prowadzonej przez P. Janicką. Niedawno pisaliśmy o ich występach w Kościanie, Sulechowie i Poznanie. Oby tak dalej, trzymamy kciuki!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama