Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
reklama
reklama

Relaksacyjna muzyka zabrzmi w Rzepinie

Czy można wykąpać się w… dźwiękach? Zachęca do tego Miejskim Dom Kultury w Rzepinie. 22 marca odbędzie się tam koncert relaksacyjny. Będzie okazja wyciszyć się i zrelaksować przy dźwiękach różnego rodzaju instrumentów, m.in. mis i gongów.

koncert relaks

Jak przekonują organizatorzy, „kąpiel w dźwiękach” jest dla każdego, kto chce odpocząć od codzienności, problemów i pędu otaczającego nas świata. - Jeśli pragniesz wejść w głąb siebie lub potrenować pełne bycie „tu i teraz”, seans kąpieli w dźwiękach będzie ku temu dobrą okazją – czytamy w zapowiedzi koncertu.

Muzyczny seans potrwa 90 minut. Nie będzie to jedna typowy koncert. Organizatorzy zapewniają, że wszystko będzie odbywać się w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Każdy może przyjść z poduszką i kocem, gdyż do słuchania relaksacyjnych dźwięków zalecana jest pozycja leżąca.

A jakie dzięki będzie można usłyszeć? Koncertowe instrumentarium zapowiada się niezwykle bogato. Misy dźwiękowe, gongi wietrzne, dzwonki Koshi, dzwony rurowe, kije deszczowe, a nawet śpiew - to tylko najważniejsze z nich.

Koncert poprowadzi Aurelia Atra, certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa. Wstęp kosztuje 30 zł, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Kontakt: tel. 607-217-706.

Jak to brzmi? Odpowiedź na poniższym filmie.Termin: 22.03.209, godz. 19:00. Miejsce: Miejski Dom Kultury w Rzepinie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama