Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Koncert gospel w Ośnie Lubuskim

Lubicie muzykę gospel? W Ośnie Lubuskim będzie okazja posłuchać występu chóru śpiewającego właśnie ten rodzaj muzyki. Artyści przyjadą do nas z kościoła Jesus Miracle Harverst Church w Berlinie.

chor berlin

Kilka lat temu na zaproszenie Domu Wolności Kościoła Bożego w Chrystusie ten sam chór wystąpił na placu Bohaterów w Słubicach (gdy stała tam scena), a jeszcze wcześniej w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Wtedy zgromadziło się sporo słuchaczy, zainteresowanych żywiołowym i energetycznym występem.

Teraz czas na nowe miejsca – przedstawiciele chóru podkreślają, że bardzo lubią występy w Polsce i to, jak słuchacze reagują na ich muzykę.

Skąd pochodzą? Kościół Jesus Miracle Harverst Church, którego są członkami, mieści się w Berlinie, jest to jedna z najszybciej rozwijających się wspólnot. Na jej czele stoją charyzmatyczny pastor Bismarck Mpieri z małżonką Maureen, mają czworo dzieci. I to oni poprowadzą właśnie koncert, który odbędzie się 15 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Ośnie. Wstęp jest wolny.

Jak wygląda występ chóru możecie przekonać się na poniższym nagraniu.Termin: 15.12.2018, godz. 17. Miejsce: Miejski Dom Kultury w Ośnie Lubuskim.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama