Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Koncert gospel w Ośnie Lubuskim

Lubicie muzykę gospel? W Ośnie Lubuskim będzie okazja posłuchać występu chóru śpiewającego właśnie ten rodzaj muzyki. Artyści przyjadą do nas z kościoła Jesus Miracle Harverst Church w Berlinie.

chor berlin

Kilka lat temu na zaproszenie Domu Wolności Kościoła Bożego w Chrystusie ten sam chór wystąpił na placu Bohaterów w Słubicach (gdy stała tam scena), a jeszcze wcześniej w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Wtedy zgromadziło się sporo słuchaczy, zainteresowanych żywiołowym i energetycznym występem.

Teraz czas na nowe miejsca – przedstawiciele chóru podkreślają, że bardzo lubią występy w Polsce i to, jak słuchacze reagują na ich muzykę.

Skąd pochodzą? Kościół Jesus Miracle Harverst Church, którego są członkami, mieści się w Berlinie, jest to jedna z najszybciej rozwijających się wspólnot. Na jej czele stoją charyzmatyczny pastor Bismarck Mpieri z małżonką Maureen, mają czworo dzieci. I to oni poprowadzą właśnie koncert, który odbędzie się 15 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Ośnie. Wstęp jest wolny.

Jak wygląda występ chóru możecie przekonać się na poniższym nagraniu.Termin: 15.12.2018, godz. 17. Miejsce: Miejski Dom Kultury w Ośnie Lubuskim.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama