Słubice: 24 sierpnia 2019   |   Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
reklama
reklama

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano w Prowincji

Łukasz Łyczkowski to jeden z najlepszych męskich wokali siódmej edycji The Voice of Poland. Ma również za sobą występy na Przystanku Woodstock. On i jego zespół 5 Rano wracają do Prowincji po 6 latach i zapowiadają prawdziwe rockowe show z charakterystycznym wokalem i mocnymi riffami.

5 rano_plakat

Jak piszą muzyczni eksperci, Łukasz Łyczkowski & 5 Rano to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60 i 70-tych, podsyconych grungem rodem z Seattle i klasycznym hard rockiem, ale także jest otwarty na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie.

W 2018 roku zespół wydał swoją drugą płytę pt. „Korzenie” i w ramach promocji tego wydawnictwa wyruszył w Polskę by promować ją podczas koncertów. W ramach tej trasy artyści zawitają także do słubickiej Prowincji. Tak brzmi jeden z utworów promujących najnowszą płytę:Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł, 30 zł w dniu koncertu. Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430. W treści wiadomości należy wpisać: 5 Rano, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość.

Termin: 8.12.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama