Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Kto zagra na Ska Reggae Punk Fest w Prowincji?

Przed nami święto tych, co lubią poskakać do muzyki – czyli Ska Reggae Punk Fest. Kolejna edycja imprezy w Prowincji nie odbędzie się wiosną, a jesienią, a dokładniej mówiąc – 10 listopada. Na scenie zagrają trzy znane – i lubiane - zespoły.

punkt fest

Prowincja długo trzymała fanów w niepewności i po kawałeczku odsłaniała tajemnice Ska Reggae Punk Fest 2018. Ale już wszystko wiadomo. Do Słubic na ten szczególny, punkowo-reggae’owy wieczór przyjadą 3 zespoły: Alians, Nauka o Gównie i Kufajka Rencisty.

Ta ostatnia pojawi się na prowincjonalnej scenie na specjalne życzenie publiczności. Coraz więcej koncertują, pracują nad nowym materiałem. W repertuarze mają utwory autorskie oraz sporą ilość coverów bardziej znanych artystów. Organizatorzy zapewniają, że można się po nich spodziewać prawdziwego show – bo żywiołowość i charyzma wokalisty sprawia, że ich koncerty to niezapomniane przeżycie.

Drugim zespołem będzie legendarna Nauka o Gównie, zespół punkowy z Nowego Tomyśla, który powstał w 1989 roku, a reaktywował się w 2015. Muzycy dużo koncertują i zdobywają coraz to większą rzeszę młodszej publiczności - ta starsza doskonale ich pamięta. A teraz przypomną się i słubiczanom.

Wisienką na torcie będzie koncert piskiej kapeli Alians. Zespół dużo koncertuje, ma zwolenników zarówno w polskim światku niezależnym, jak i poza granicami kraju. Zaliczył dziesiątki koncertów np. w Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Norwegii, Anglii... W Polsce Alians zagrał na niemal wszystkich najważniejszych festiwalach rockowych w kraju, w tym na festiwalu w Jarocinie oraz przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. A teraz przyszedł czas na Słubice.

Dla przypomnienia energetyczny kawałek z zeszłego roku pt. „Nic do stracenia”.Bilety – 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu, rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430. Rozpoczęcie sprzedaży biletów wkrótce.

Termin: 10.11.2018, godz. 19. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama