Słubice: 24 sierpnia 2019   |   Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
reklama
reklama

Projekt muzyczny ŻURAW zabrzmi w Słubicach

Kolejne, ciekawie zapowiadające się wydarzenie muzyczne, czeka gości Baru pod Mostem. Tym razem na klubowej scenie zobaczymy i usłyszymy Żurawia, czyli Rafała Żurawińskiego.

zuraw slubice

Żuraw to artysta od wielu lat związany z lubuską sceną muzyczną. Frontman zielonogórskich kapel: Mate oraz Fabula Rasa, z którymi supportował takie grupy jak: Kult, Świetliki, Armia czy Voo Voo. W swoich kompozycjach nawiązuje głównie do szeroko pojętej muzyki folkowej.

Na uwagę zasługuje fakt, że artysta był już wielokrotnie doceniany przez publiczność w całej Polsce. To uczestnik i laureat wielu ogólnopolskich konkursów, m.in. zwycięzca najlepszego głosu podczas Wake Up & Live Festiwal 2015 oraz dwukrotny laureat plebiscytu Ale Sztuka!. Był także wyróżniany na festiwalu STACHURIADA.

- Naturalny styl i szczerość przekazu pozytywnie oddziałują na słuchaczy, a autorskie utwory są oszczędne, proste, spójne i chwytliwe – przekonują organizatorzy koncertu. W jego przygotowanie zaangażowana jest także agencja J.Entertainment, która ma już za sobą wiele udanych muzycznych wydarzeń.

Koncert w Słubicach odbędzie się 14 września w Barze pod Mostem (plac Czerwona Torebka).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama