Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Utwory Anny German pomogą w odbudowie skansenu

W Poleszuki z Białkowa znowu organizują charytatywną imprezę. Tym razem na poczet zbiórki zabrzmią piękne piosenki Anny German. Koncert odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.

polesie 1
Poleszuki z Białkowa zbierają na odbudowę skansenu

Stowarzyszenie Miłośników Polesia i Białkowa nie ustaje w zbieraniu środków na odbudowę spalonego skansenu. I zaprasza na kolejny koncert.

Tym razem będzie on poświęcony pamięci Anny German, jednej z najbardziej popularnych polskich piosenkarek lat 60 i 70. Jej utwory, ułożone w muzyczno-literacką kompozycję, zaśpiewa Wiktoria Czajka, solistka operowa. Akompaniować jej będzie Olga Gryshyna. Będzie lirycznie, nastrojowo…

A tak brzmi Anna German w jednym ze swoich najbardziej znanych utworów. Za „Tańczące Eurydyki” zdobyła drugą nagrodę na Festiwalu Piosenki w Opolu, a potem w tym samy roku dwie nagrody podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie:Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych – podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka na odbudowę skansenu. Organizatorzy zachęcają do przekazywania dobrowolnych datków.

Termin: 14.09.2018, godz. 19. Miejsce: sala kinowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama