Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Utwory Anny German pomogą w odbudowie skansenu

W Poleszuki z Białkowa znowu organizują charytatywną imprezę. Tym razem na poczet zbiórki zabrzmią piękne piosenki Anny German. Koncert odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.

polesie 1
Poleszuki z Białkowa zbierają na odbudowę skansenu

Stowarzyszenie Miłośników Polesia i Białkowa nie ustaje w zbieraniu środków na odbudowę spalonego skansenu. I zaprasza na kolejny koncert.

Tym razem będzie on poświęcony pamięci Anny German, jednej z najbardziej popularnych polskich piosenkarek lat 60 i 70. Jej utwory, ułożone w muzyczno-literacką kompozycję, zaśpiewa Wiktoria Czajka, solistka operowa. Akompaniować jej będzie Olga Gryshyna. Będzie lirycznie, nastrojowo…

A tak brzmi Anna German w jednym ze swoich najbardziej znanych utworów. Za „Tańczące Eurydyki” zdobyła drugą nagrodę na Festiwalu Piosenki w Opolu, a potem w tym samy roku dwie nagrody podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie:Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych – podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka na odbudowę skansenu. Organizatorzy zachęcają do przekazywania dobrowolnych datków.

Termin: 14.09.2018, godz. 19. Miejsce: sala kinowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama