Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Farben Lehre zagra w Prowincji

Cztery lata fani farbenów musieli czekać na ich kolejny koncert na prowincjonalnej scenie – już mogą odliczać dni, koncert w listopadzie! A supportować ich będzie rockowa Eta ze Szczecina. Koncert odbędzie się w ramach trasy Stacja Wolność Tour 2018.

farben slubice

Punkrock nie umarł i ma się dobrze, czego przykładem jest zbliżający się koncert weteranów gatunku, czyli istniejącego od 1986 roku zespołu Farben Lehre. Od tego czasu wydali 12 płyt studyjnych, 3 DVD i wiele kompilacji.

W ostatnich 15 latach zespół zagrał ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących formacji w Polsce. Ich muzyka, prosta, energetyczna, pełna radości grania i „wyposażona” w szczere słowa świetnie sprawdza się podczas występów na żywo. Poniżej jeden z ostatnich kawałków.Przed Farben Lehre na scenie wystąpi Eta ze Szczecina. Artyści grają muzykę, która jest kompromisem między nowoczesnym rockiem, a punk rockiem, czerpiąc garściami z tradycji rocka, której dodają własne, nowoczesne aranżacje. Również ich koncerty są żywe, pełne dobrej energii i endorfin. Poniżej oficjalny teledysk do utworu „Czerń i biel”.Bilety w cenie 30 zł już niebawem do nabycia w Prowincji (35 zł w dniu koncertu). Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430 (w wiadomości należy podać: Farben Lehre, imię i nazwisko zamawiającego, miasto oraz ilość biletów).

Termin: 30.11.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama