Słubice: 26 maja 2019   |   Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
reklama
reklama

Farben Lehre zagra w Prowincji

Cztery lata fani farbenów musieli czekać na ich kolejny koncert na prowincjonalnej scenie – już mogą odliczać dni, koncert w listopadzie! A supportować ich będzie rockowa Eta ze Szczecina. Koncert odbędzie się w ramach trasy Stacja Wolność Tour 2018.

farben slubice

Punkrock nie umarł i ma się dobrze, czego przykładem jest zbliżający się koncert weteranów gatunku, czyli istniejącego od 1986 roku zespołu Farben Lehre. Od tego czasu wydali 12 płyt studyjnych, 3 DVD i wiele kompilacji.

W ostatnich 15 latach zespół zagrał ponad 1500 koncertów, co sytuuje go w gronie najczęściej koncertujących formacji w Polsce. Ich muzyka, prosta, energetyczna, pełna radości grania i „wyposażona” w szczere słowa świetnie sprawdza się podczas występów na żywo. Poniżej jeden z ostatnich kawałków.Przed Farben Lehre na scenie wystąpi Eta ze Szczecina. Artyści grają muzykę, która jest kompromisem między nowoczesnym rockiem, a punk rockiem, czerpiąc garściami z tradycji rocka, której dodają własne, nowoczesne aranżacje. Również ich koncerty są żywe, pełne dobrej energii i endorfin. Poniżej oficjalny teledysk do utworu „Czerń i biel”.Bilety w cenie 30 zł już niebawem do nabycia w Prowincji (35 zł w dniu koncertu). Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430 (w wiadomości należy podać: Farben Lehre, imię i nazwisko zamawiającego, miasto oraz ilość biletów).

Termin: 30.11.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama