Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Festyn na zakończenie wakacji w Górzycy

Wszystko co dobre się kiedyś kończy – niestety… także wakacje. Ale zanim się skończą, Gminny Ośrodek Kultury z Górzycy zaprasza na festyn z wieloma atrakcjami. Bo dwa letnie miesiące trzeba skończyć dobrą zabawą!

wakacje gorzyca_festyn

Te wakacje trzeba należycie pożegnać – postanowił GOK z Górzycy. I zaprasza wszystkich, z Górzycy i nie tylko, na tereny tamtejszego Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego na letni festyn. W programie wiele różnych atrakcji i niespodzianek!

Imprezę rozpoczną piłkarze. Od godz. 12 będzie rozgrywany turniej piłki nożnej w kategorii młodzików – Torneo Lubuskie. Okaże się, kto wywalczy piłkarski laur zwycięstwa!

Kolejne sportowe wyzwanie to Akademia Rowerowa – w godz. 13-18 na amatorów jednośladów czekać będzie miasteczko rowerowe. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności!

A w godz. 14-18 animatorzy zaproszą dzieci do tańca, gier, zabaw, konkursów, robienia baniek mydlanych czy dmuchania balonów. Strefa animatorów będzie miała wspólny tytuł: „Jeden szczególny dzień”. I każdy milusiński znajdzie tu coś dla siebie! Oprócz tego bawić będzie się można na dmuchańcach-skakańcach. I kupować zabawki i balony na specjalnym stoisku.

Dorośli uczestnicy festynu od 11 do 15 będą mogli oddać krew w krwiobusie. A także zajrzeć na stoisko firmy Avon. A jeśli ktoś zgłodnieje, nie musi się martwić. Oprócz tego, co kusi najmłodszych, czyli waty cukrowej i popcornu, będzie też można znaleźć coś bardziej „konkretnego”: bigos, zupy, dania z grilla.

Festyn odbywa się pod patronatem portalu Słubice24.pl, telewizji HTS i Pogranicza Lubuskiego.

Termin: 18.08.2018. Miejsce: Kompleks Sportowo-Rehabilitacyjny w Górzycy.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama