Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Festyn na zakończenie wakacji w Górzycy

Wszystko co dobre się kiedyś kończy – niestety… także wakacje. Ale zanim się skończą, Gminny Ośrodek Kultury z Górzycy zaprasza na festyn z wieloma atrakcjami. Bo dwa letnie miesiące trzeba skończyć dobrą zabawą!

wakacje gorzyca_festyn

Te wakacje trzeba należycie pożegnać – postanowił GOK z Górzycy. I zaprasza wszystkich, z Górzycy i nie tylko, na tereny tamtejszego Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego na letni festyn. W programie wiele różnych atrakcji i niespodzianek!

Imprezę rozpoczną piłkarze. Od godz. 12 będzie rozgrywany turniej piłki nożnej w kategorii młodzików – Torneo Lubuskie. Okaże się, kto wywalczy piłkarski laur zwycięstwa!

Kolejne sportowe wyzwanie to Akademia Rowerowa – w godz. 13-18 na amatorów jednośladów czekać będzie miasteczko rowerowe. Będzie można sprawdzić swoje umiejętności!

A w godz. 14-18 animatorzy zaproszą dzieci do tańca, gier, zabaw, konkursów, robienia baniek mydlanych czy dmuchania balonów. Strefa animatorów będzie miała wspólny tytuł: „Jeden szczególny dzień”. I każdy milusiński znajdzie tu coś dla siebie! Oprócz tego bawić będzie się można na dmuchańcach-skakańcach. I kupować zabawki i balony na specjalnym stoisku.

Dorośli uczestnicy festynu od 11 do 15 będą mogli oddać krew w krwiobusie. A także zajrzeć na stoisko firmy Avon. A jeśli ktoś zgłodnieje, nie musi się martwić. Oprócz tego, co kusi najmłodszych, czyli waty cukrowej i popcornu, będzie też można znaleźć coś bardziej „konkretnego”: bigos, zupy, dania z grilla.

Festyn odbywa się pod patronatem portalu Słubice24.pl, telewizji HTS i Pogranicza Lubuskiego.

Termin: 18.08.2018. Miejsce: Kompleks Sportowo-Rehabilitacyjny w Górzycy.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama