Słubice: 17 czerwca 2019   |   Imieniny: Albert, Laura, Adolf
reklama
reklama

Słubicki wieczór kabaretowy

Coś zabawnego na zakończenie wakacji – Hotel Olimpik Park zaprasza na słubicki wieczór kabaretowy na stadionie SOSiR. Wystąpią znani i lubiani komicy: kabaret K2 oraz Formacja Chatelet. Dodatkową atrakcją będzie konkurs stan-uperów.

kabaret wieczor

Pierwszego września w tym roku nie zaczyna się szkoła – bo jest to sobota.  To ostatni weekend wakacji. Macie już jakieś plany? Można je zakończyć śmiechem – na słubickim wieczorze kabaretowym. Kabarety wystąpią na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wieczór poprowadzi Jarek Sobański, artysta kabaretowy znany z występów w kabaretach Słuchajcie czy Ciach.

Podczas imprezy wystąpią kabaret K2 i Formacja Chatelet. Kim są? „K2 to wciąż wulkan scenicznej energii. Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doświadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji” – piszą o sobie komicy na swojej stronie internetowej. A dla przypomnienia poniżej ich skecz o nocnym dyżurze.Formacja Chatelet to krakowski kabaret założony w 1996 roku. Oprócz występów estradowych i telewizyjnych Formacja Chatelet współpracuje również z krakowskim Teatrem Groteska. A tu próbka ich umiejętności, skecz pt. „Małżeńskie podanie”.Dodatkową atrakcją wrześniowego wieczoru śmiechu będzie konkurs stand-uperów. Weźmie w nim udział 5 osób, spośród których to publiczność wybierze najlepszego komika wieczoru. Organizatorzy zapowiadają, że atrakcyjne nagrody otrzymają zarówno laureat, jak i publiczność, która weźmie udział w głosowaniu.

Bilety w cenie 55 zł w przedsprzedaży można kupić w Hotelu Olimpik Park oraz w Klubie Prowincja. W  dniu imprezy bilety będą kosztowały 70 zł. Impreza odbywa się pod patronatem portalu Słubice24.

Termin: 1.09.2018, godz. 18:00. Miejsce: stadion SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama